Neler Yeni

Arkadaşlar bu sistem nasıl?

Kaczynski

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kevin Mitnick
Bütçe
40000
Link - itopya

arkadaşlar selamlar, bütçem 40k sizce bu sistem nasıl yoksa başka öneriniz var mı?

diğer baktığım sistemler bunlar.

LİNK 2
LİNK 3

monitör falan komple alacağım için bütçe 40K arkadaşlar.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,145
İsim
Mehmet Aslan
Link - itopya

arkadaşlar selamlar, bütçem 40k sizce bu sistem nasıl yoksa başka öneriniz var mı?

diğer baktığım sistemler bunlar.

LİNK 2
LİNK 3

monitör falan komple alacağım için bütçe 40K arkadaşlar.
stok bitmeden çabuk al

Nixist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Enes
stok bitmeden çabuk al
Aynen, şu an bu bütçede bu fiyata daha iyisi yok.Kalan para ile de monitörü ve ekipmanları halledersin.

SoniX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali Bahra Koç
stok bitmeden çabuk al
Aynen, şu an bu bütçede bu fiyata daha iyisi yok.Kalan para ile de monitörü ve ekipmanları halledersin.
Bu attiginiz sistemin siparisini verdim ve ilk kasa deneyimim olcak oncesinde 2 farkli laptop kullandim. Kasa icine termal macun surulmus mu geliyor yoksa benim ayriyetten alip mi surmem lazim

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,145
İsim
Mehmet Aslan
Bu attiginiz sistemin siparisini verdim ve ilk kasa deneyimim olcak oncesinde 2 farkli laptop kullandim. Kasa icine termal macun surulmus mu geliyor yoksa benim ayriyetten alip mi surmem lazim
Hocam merhaba , Ekran kartı ve soğutucu kargo sürecinde zarar görmemesi için demonte gönderilir. Kargo geldiğinde soğutucu ve ekran kartı montajını kendiniz yapmanız gerek , ayrıca soğutucunun kutu içeriğine termal macun dahildir harici almanıza gerek yok. İki parçanın da montajı çok basit bir işlemdir , youtube den izleyerek 2 dk içinde montajlayabilirsiniz.

Nixist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Enes
Ekran kartını ayrı kutuda gönderirler.Montajını yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,145
İsim
Mehmet Aslan
Ayrıca AMD nin bir kampanyası var , ekran kartı satın aldığınızda yanında 2 adet bedava oyun veriyor. Aldığınız siteye mail atarak oyunlarınızı talep etmeyi unutmayın :)

SoniX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ali Bahra Koç
Hocam merhaba , Ekran kartı ve soğutucu kargo sürecinde zarar görmemesi için demonte gönderilir. Kargo geldiğinde soğutucu ve ekran kartı montajını kendiniz yapmanız gerek , ayrıca soğutucunun kutu içeriğine termal macun dahildir harici almanıza gerek yok. İki parçanın da montajı çok basit bir işlemdir , youtube den izleyerek 2 dk içinde montajlayabilirsiniz.
Ekran kartını ayrı kutuda gönderirler.Montajını yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.
Anladim peki kutunun icindeki termal macun yeterli olurmu sizce

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,145
İsim
Mehmet Aslan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular