Neler Yeni

Arkadaşlar bütçe 10k hazır sistem

Demirkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Demirkan
Bütçe
10000
Merhabalar hazır sistem alıcam fakat pek fazla bilgim yok 10k bütçem var aşmayı düşünmüyorum bildiğiniz sistemler varmı bide donanım arşivi yeni sistem çıkarıcak mı bilgisi olan varmı?

iyi forumlar

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü PC , bisiklet , araba
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198894542408/
Facebook
ridvanakif.cetinkaya
Twitter
RidvanakifR
Merhabalar hazır sistem alıcam fakat pek fazla bilgim yok 10k bütçem var aşmayı düşünmüyorum bildiğiniz sistemler varmı bide donanım arşivi yeni sistem çıkarıcak mı bilgisi olan varmı?

iyi forumlar
1-Ne amaçlı ?
2-Monitör dahil mi ?
3-Şu an donanım arşivinin çıkaracağıyla ilgili bir söylenti görmedim.
4-Yanlış hatırlamıyorsam yarın pc hocası bir sistem çıkaracak gtx16 serisi bana kalırsa senin bütçe aralığında olur.
5-Şu an şahsen tavsiye yapamayacağım malum fiyatlar zaten toplamaya el vermiyor hazır güzel sistemleri denk getirmeye çalış derim dediğim gibi yarın ki sisteme de bir göz atarsın.

Demirkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Demirkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1-Ne amaçlı ?
2-Monitör dahil mi ?
4-Yanlış hatırlamıyorsam yarın pc hocası bir sistem çıkaracak gtx16 serisi bana kalırsa senin bütçe aralığında olur.
5-Şu an şahsen tavsiye yapamayacağım malum fiyatlar zaten toplamaya el vermiyor hazır güzel sistemleri denk getirmeye çalış derim dediğim gibi yarın ki sisteme de bir göz atarsın.
monitor dağil değil hocam pc hocasına bakıcam oyun ders falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

1-Ne amaçlı ?
2-Monitör dahil mi ?
https://forum.donanimarsivi.com/konu/yeni-sistem-geliyor.468733/page-2#post-4666424 @rıdvanakif

Son düzenleme:
Top Bottom