Neler Yeni

Arkadaşlar DDR 5 sisteme geçiş yaptım Montaj Kısmı zor olur mu

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Bünyamin
Arkadaşlar DDR 4 sistem almıştım şuan halen kasamda kurulu mevcut dün DDR 5 sisteme geçiş yaptım bu sistemi bir bilgisayarcıya götürüp mü montajını yapayım yoksa kendim video izleyerek yapsam yapabilir miyim ? bir tane bilgisayarcıya sordum 1400 TL montaj ücreti diyor. Bilgisayarcıya da güvenemiyorum parça çalınma durumu vb şeyler olur mu ?

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Murat
Arkadaşlar DDR 4 sistem almıştım şuan halen kasamda kurulu mevcut dün DDR 5 sisteme geçiş yaptım bu sistemi bir bilgisayarcıya götürüp mü montajını yapayım yoksa kendim video izleyerek yapsam yapabilir miyim ? bir tane bilgisayarcıya sordum 1400 TL montaj ücreti diyor. Bilgisayarcıya da güvenemiyorum parça çalınma durumu vb şeyler olur mu ?
Oha alt tarafı sök tak yapacak ona mı 1400 istiyo. Aç youtubedan izleyerek yap zor bir şey değil gidip kazıkçıya verme 1400 lira. 1 saatte hallolacağına 3 saatte hallolsun paran cebinde kalsın.

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Bünyamin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilginiz yok ise profosonel destek almanızı tavsiye ederim
Hocam işin kötüsü şuan kasamda DDR 4 sistem mevcut o da komple çıkacak o parçaları da satmayı düşünüyorum kasanın içi boş da değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oha alt tarafı sök tak yapacak ona mı 1400 istiyo. Aç youtubedan izleyerek yap zor bir şey değil gidip kazıkçıya verme 1400 lira. 1 saatte hallolacağına 3 saatte hallolsun paran cebinde kalsın.
Hocam 1400 harbiden çok geldi bana da ya

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Murat
Hocam işin kötüsü şuan kasamda DDR 4 sistem mevcut o da komple çıkacak o parçaları da satmayı düşünüyorum kasanın içi boş da değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 1400 harbiden çok geldi bana da ya
100 200 lira bile değil normalde. Sen kendin yap hem tecrübe edinmiş olursun. Hatta aynı şehirdeysek ben yardımcı olurum senin yer neresi

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Murat

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Bünyamin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı illerdeyiz. Dediğim gibi youtubeda yüzlerce video var yapamayacağın bir şey değil.
Hocam şuan kasanın içinde kullandığım sistem parçaları da mevcut inşallah kırmadan sökmeden sistemi toplarız ya :D

SERIAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ömer
Kesinlikle kendin yapmalısın dostum. 1400 liraya değecek bir şey değil o işlem.

Graft1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Bünyamin
Farklı illerdeyiz. Dediğim gibi youtubeda yüzlerce video var yapamayacağın bir şey değil. Kendin yap kazıkçılara da paranı yedirme
Anakartın bağlarsak her şey yerine oturur diye düşünüyorum sanki bütün bileşenler anakart üstüne bağlanacak

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Yunus
On binlerce para verdiğin bilgisayari bence riske değmez kablomala ayrı dert arkadan dolaştır yap

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Murat
Anakartın bağlarsak her şey yerine oturur diye düşünüyorum sanki bütün bileşenler anakart üstüne bağlanacak
Aynen öyle hepsinin yeri mevcut zaten anakartın üstünde de küçük küçük her şey yazıyor neyi nereye takacağın. Sadece 5 10 tane vida işi var gerisi sök tak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,404
Üyeler
150,280
Son üye
rackeet
Top Bottom