Neler Yeni

Çözüldü✓ Arkadaşlar donanım Arşivi v6 sistemi 10 bine satıyorlar alayım mı sizce

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
can
Bilgisayarcisida hiç kaçırmaz zaten Hole fırsatları alıp satmak için bırakın bu karaborsacilik muhabbetini ya kampanya olmasa adam alabilecekmi 10 bine onsiareni siz ondan bahsedin 1100 lira fark değil 3k 4k fark versinde göreyim ondan sonra sen almasan o almasa ihtiyacinolab alır diosunuzda alamayan yine olmicak stok sayısı belli değil çünkü dimi yazarken dusununde yazın be kardeşim
Abisi beyninin anlayacağı şekilde anlatıyorum, 10 adet satılık kalem var ve her biri 1 adet kalem alacak 8 müşteri var, haliyle 2 adet kalem boşta kalacak sonuç olarak kalan 2 adet kalemi satılması için belirli bir süre sonra satıcı fiyat kıracaktır ticaretin özü budur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arif
Ben bir ürün alıp biraz yukarda zamanında sattım diye piyasa yükseliyorsa vay o piyasanın haline... Altı üstü 200 stoklu ürün hani alanda 10 a alıp 15 e satmıyor aldığı kar 1000 TL çoğunun oda %10-15 kar yapar :D 1 adet ürün alan stokçuluk mu yapıyor? 1 adet ürün alıp bir süre sonra satan stokçu mu kara borsacımı? Yoksa piyasaya mal vermeyip bekletip sonra kara borsaya azar azar satan mı karaborsacı ve stokçu (mining döneminde çoğu resmi firmanın yaptığı :)
Gençlerin ev araba almasını diyorsan benim de yok ama alıp satan genç arkadaşlarımızın 500 TL - 1000 TL kazanmak için çabalarını ben takdir ediyorum sırf bunun için almadığım iyi fiyatlı ürünler var çünkü iş buldum çok şükür.
Hay eline sağlık ben şahsen kampanyayı kacirsamda veririm 1100 lira farkı çünkü tektek yine alimicam o fiyata
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abisi beyninin anlayacağı şekilde anlatıyorum, 10 adet satılık kalem var ve her biri 1 adet kalem alacak 8 müşteri var, haliyle 2 adet kalem boşta kalacak sonuç olarak kalan 2 adet kalemi satılması için belirli bir süre sonra satıcı fiyat kıracaktır ticaretin özü budur.
Abisi ben beyninin alacağı sekilde cevap vermicem çünkü almiyo belli

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
abdul alhamid hayo
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,450
Üyeler