Neler Yeni

Arkadaşlar hangi ekran kartını almalıyım.

EXec

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Hasan basri karkan

Axy's

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Enes MÜJDE

Çok ikilemde kaldım hangisini almalıyız?

Not:Amd istemiyorum lütfen amd şöyle böyle demeyin teşekkürler.

Sıcaklık farkı fps farkı gibi şeyleride söylerseniz çok iyi olur benim için.
Zotac daha köklü ve kaliteli bir marka ayrıca sitesine kayıt yaptırırsan + 3 yıl daha garanti veriyor ama fiyattan kısmak istiyorsan galax ta alabilirsin tercih senin.

TamerKs

80+ Silver
Ben olsam zotac alırdım

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ataberk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zotac daha köklü ve kaliteli bir marka ayrıca sitesine kayıt yaptırırsan + 3 yıl daha garanti veriyor ama fiyattan kısmak istiyorsan galax ta alabilirsin tercih senin.
O 3 yıl kayıt olayı nasıl oluyor hocam bilgim yokta internette şimdi araştırdım bir şey bulamadım.Bilgi verirseniz veya link çok iyi olur.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,713
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
İki modelde ısınıyor hemen hemen aynı performans ve kalitedeler. Ucuz olanı alabilirsin, hangisini aldığın çok farketmiyor. Zotac almanın avantajı biraz daha fazla. Global garantiyi geç çok etkili bir şey değil, kargo masrafı vs çoğu kimse uğraşmaz burada bi servisde yaptırır. Zotac almanın tek artısı piyasası var, ileride satarken daha erken ve Galax'a göre daha iyi fiyata satabilirsin. Bunun dışında Zotac 3060Ti'nin görüntüsü çok hoş.

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
İki kart ta üzmez gibi bence ucuz olanı alın Galax'ta iyi markadır. İncelemeri varsa Youtube'tan kıyaslayabilirsiniz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113