Neler Yeni

Öneri Arkadaşlar Hangi Modeli seçmeliyiz ?

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,670
İsim
Taylan Şimdi
Arkadaşlar Herkese iyi forumlar öncelikle, araç konusunda ayrıntılı bilgiye sahip değiliz ve almayı düşündüğümüz 4 model var. Şehir içi aile arabası olarak kullanılacak.
Bayiden gidip sıfır alacağız.

1- WW Taigo
2- SsangYong Korando
3- Ford Focus Sedan
4- Peugeot 2008
Hangisini neden tercih etmeliyiz bilgili arkadaşlar düşüncelerini paylaşabilir mi ?

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
ada yalın
Arkadaşlar Herkese iyi forumlar öncelikle, araç konusunda ayrıntılı bilgiye sahip değiliz ve almayı düşündüğümüz 4 model var. Şehir içi aile arabası olarak kullanılacak.

1- WW Taigo
2- SsangYong Korando
3- Ford Focus Sedan
4- Peugeot 2008
Hangisini neden tercih etmeliyiz bilgili arkadaşlar düşüncelerini paylaşabilir mi ?
Hocam araba işi karmaşıktır kendi zevkinize göre felan değişir ama SsangYong çok yakıyor ve o model çok büyük onu listeye dahil etmeyin bence Ford ise alçak bir araba SUV değil bence suv arabalar daha iyi sırada peugeout ve taigo kaldı ben 2008 sürdüm ve açıkçası çok zevkli bir araba değil yani tasarım güzel felan ama kalite ve sürüş zevki beni memnun etmedi ama alına bilecek bir araba taigo yu sürmedim test sürüşü bulamamıştım ancak zamanında baya araştırmıştım ve fena araba değildi ama hatırladığım kadarıyla alt paketleri aşırı boştu bence şuan taigo ve 2008 arasında bir seçim yapmalısın arabaların hangi paketleri alicaksan broşürlerini indir özelliklere felan bak karşılaştır bayide varsa git içine bak rahatlığa felan karar ver burda sana direk şunu al dersem yanlış olur

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,157
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır

1- WW Taigo
2- SsangYong Korando
3- Ford Focus Sedan
4- Peugeot 2008
peugeot tercih ederim.
vw asla yanaşmam. dsg şanzımanı sorunlu

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
ada yalın
Bide butceni, suanki piyasayıda bilmiyorum ama ben piyasayı takip ederken denk fiyata mokka, Skodalar vb de vardı birazdaha başka markalarada bak istiyorsan

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,157
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Bide butceni, suanki piyasayıda bilmiyorum ama ben piyasayı takip ederken denk fiyata mokka, Skodalar vb de vardı birazdaha başka markalarada bak istiyorsan
dostum vag grubu şanzıman olarak dsg kullandıkları için araba yolda bırakır vag asla alınmaz bana göre

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Tugay gedik
2008 kullanmış birisi olarak araç hem şık hem teknolojik kalite olarak fransız arabaları ne kadar kaliteliyse o kadar kaliteli B SUV sonuçta pek fazla kalite beklememek lazım taabi fiyatlarda önemli fiyatları göz önüne alarak değerlendirme yapılmalı, Ford focuk daha tok daha kaliteli hissi verebilir dolu paketleri almak lazım ama

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
ada yalın
dostum vag grubu şanzıman olarak dsg kullandıkları için araba yolda bırakır vag asla alınmaz bana göre
Yani arabanın sorunlarını bilmiyorum açıkçası ama ben alicaken bu arabadan bı anda vazgeçmiştim sebebini hatırlamıyorum ama gene bir problemi vardı ondan vazgeçmiştim. büyük ihtimalle senin dediğin sorun olabilir

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,157
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Yani arabanın sorunlarını bilmiyorum açıkçası ama ben alicaken bu arabadan bı anda vazgeçmiştim sebebini hatırlamıyorum ama gene bir problemi vardı ondan vazgeçmiştim. büyük ihtimalle senin dediğin sorun olabilir
psa grubu gayet kaliteli araba alınacaksa psa grubu alınabilir

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
ada yalın
psa grubu gayet kaliteli araba alınacaksa psa grubu alınabilir
Maalesef zamanında bayide araba yok vb problemlerden alamadık. Opel crossland bulmuştum onu aldıydık. Aklındaki ile yaşar yanındaki ile ölürsün

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,291
Üyeler
157,057
Son üye
QuarNoss
Top Bottom