Neler Yeni

Memtest86 Testinde PC Kapandı

EmRyzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Emir Şahbaz
Arkadaşlar biraz önce ramlerimi memtest86 ile test ederken 1 saat olunca sistem kendiliğinden kapandi ve pc acilmamaya başladı. Daha sonra biraz bekledim pc acildi fakat bitlocker hatası aldım. Ve bios menüsüne girdiğimde işlemci sıcaklığı anormal derecelerde seyretti ve pc kapandi ne yapacağımı bilmiyorum

fatihdrk66

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Fatih Durak
Arkadaşlar biraz önce ramlerimi memtest86 ile test ederken 1 saat olunca sistem kendiliğinden kapandi ve pc acilmamaya başladı. Daha sonra biraz bekledim pc acildi fakat bitlocker hatası aldım. Ve bios menüsüne girdiğimde işlemci sıcaklığı anormal derecelerde seyretti ve pc kapandi ne yapacağımı bilmiyorum
ramleri ucunu silgiyle temizle tekrar tak

EmRyzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Emir Şahbaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Anakart ne? Clear Cmos yap.

mamiosm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Muhammed Osman AKAR

EmRyzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Emir Şahbaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan biosa ulaştım fakat bu sefer de new cpu installed diye bir yazı geliyor ve y ve n harflerinden birine basmami istiyor basınca ekranda birsey olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan biosa ulaştım fakat bu sefer de new cpu installed diye bir yazı geliyor ve y ve n harflerinden birine basmami istiyor basınca ekranda birsey olmuyor

New CPU installed, fTPM/PSP NV corrupted or structure changed diye bir yazı geliyor y tuşuna basınca bitlocker kurtarma anahtarı istiyor​

New CPU installed, fTPM/PSP NV corrupted or structure changed diye bir yazı geliyor y tuşuna basınca bitlocker kurtarma anahtarı istiyor​

New cpu installed ekranında y tuşuna basınca hiçbir şey gelmiyor

New cpu installed ekranında y tuşuna basınca hiçbir şey gelmiyor
Şuan bitlocker kodunu girip pin belirlerken pc kendi kendine kapandi ve görüntü vermiyor

Son düzenleme:
Top Bottom