Neler Yeni

Yardım Arkadaşlar Morhipoya iade yaptım ama ben süreçten memnun değilim

serwintes

80+ Gold
1692259019892.png
WhatsApp Görsel 2023-08-07 saat 10.08.03.jpg

Ayakkabı da bu şekil bi yırtık vardı toplasanız 6 7 defa giymemiştim dün gönderdim hemen süreç tamamlandı iade yapıldı diyor
Şimdi sorun şu ki 546 TL'ye ayakkabı kalmadı ve paramı da 3 taksit şeklinde iade edecekler ben bu ayakkabıyı ekim 2022 de almıştım böyle bi süreç yaşayıp mahkemeye götürüp sonuç alabilen varsa yazabilir mi

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
fatura tutarı neyse onu alırsın fazlasını alamazsın. taksit olayınıda bankanı arayıp paranın tekte gecmesını ısteyebilirsin.

serwintes

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fatura tutarı neyse onu alırsın fazlasını alamazsın. taksit olayınıda bankanı arayıp paranın tekte gecmesını ısteyebilirsin.
ama simdi 2022 ekime göre ülkede ütopik işler döndü tüketici hakem heyeti falan iş yapamaz mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben de biliyorum adam diyecek 546 TL fatura kesmişim nasıl 1k 1.5k vereyim diyecek

en azından kupon vs ile telafi yapılması gerekirdi müşteri hizmetleri sallamadı bile

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
niye sallasın abi saka mısınız siz? paran neyse onu vericek paranın degerinin üstünü almak istiyorsan altın dolar alıcaktın ama sen ayakkabı almıssın ve iade etmissin faturan neyse onu alırsın ekstra bi ödeme kupon veya hediye verme mecburiyeti yok. hayatta gri yoktur ya kazanırsın ya kaybedersin.cakalları oynamanın alemi yok. cok istiyorsan iade etmeyip ufak bir tamirle kullanılabilir hale gelirdi. en fazla değişim isteyebilirsin oda stoklarında varsa değişim yaparlar thh sadece bu yonlu bir olumlu donus alırsın.

serwintes

80+ Gold
niye sallasın abi saka mısınız siz? paran neyse onu vericek paranın degerinin üstünü almak istiyorsan altın dolar alıcaktın ama sen ayakkabı almıssın ve iade etmissin faturan neyse onu alırsın ekstra bi ödeme kupon veya hediye verme mecburiyeti yok. hayatta gri yoktur ya kazanırsın ya kaybedersin.cakalları oynamanın alemi yok. cok istiyorsan iade etmeyip ufak bir tamirle kullanılabilir hale gelirdi. en fazla değişim isteyebilirsin oda stoklarında varsa değişim yaparlar thh sadece bu yonlu bir olumlu donus alırsın.
stoklarında yoktu ayrıca ben mi istedim böyle olmasını ayakkabının

çakallık falan yok yeni giymeye bşaladım böyle bir kalitesizlikle karşılaştım ben tüketiciyim hakkımı ararım 546tl ye nasıl alıcam birdaha

ayakkabıyı görmeden neyine yorum yapıyorsun ayrıca o kısım toplasan 0.4 mm bile deil ayakkabının yırtılması için 2 kere daha giymem yetecekti

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
stoklarında yoktu ayrıca ben mi istedim böyle olmasını ayakkabının

çakallık falan yok yeni giymeye bşaladım böyle bir kalitesizlikle karşılaştım ben tüketiciyim hakkımı ararım 546tl ye nasıl alıcam birdaha
ya sus boş beleş konu ve istekler. git thh ye ver ne olcak gör herkes bi yerinin keyfine isteklerde bulunuyor ama kimse ucu bana dokunsun istemiyor. değişemiyorsa stokta yoksa bi alt model yada üstüne fark vererek üst model alabilirsin thh ile basvur dene gör öğren dene tecrube et

serwintes

80+ Gold
ya sus boş beleş konu ve istekler. git thh ye ver ne olcak gör herkes bi yerinin keyfine isteklerde bulunuyor ama kimse ucu bana dokunsun istemiyor. değişemiyorsa stokta yoksa bi alt model yada üstüne fark vererek üst model alabilirsin thh ile basvur dene gör öğren dene tecrube et
tecrübesi olan varsa diye soruyorum hocam ben zaten

Top Bottom