Neler Yeni

arkadaşlar sanırım ben başaramıyacağım

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Ahmet
345 43 Krallar 42 net geldi sayısalcı arkadaşım bile geçen sene 38 net yaptı sanırım ben de o kapasite yok gerçekten meslek lisesine gitmeliydim beyinsiz olduğumu anlamalıydım sizce GERÇEKTEN EN SON ÇARE olarak kötü üniversitede iyi bölüm yazmalı mıyım bingöl gümüşhane vs teşekkürler

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
en kötü mezuna bırak.Kötü üniye gidip pişman olup tekrar girmek istersn fakat obp kırılır.Bu sene otur adam akıllı şmdiden ders çalışmaya başlarsan güzel netler grürsn
bütün sene gene iyi kötü uğraştığım halde böyle kesinlikle mezuna bırakamam bırakırsam daha kötü olacak

elienzy_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali
meslek lisesine neden beyinsizlik dedin anlayamadım oıasdıjqwe

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,839
İsim
Emre
Discord
necromancerr
345 43 Krallar 42 net geldi sayısalcı arkadaşım bile geçen sene 38 net yaptı sanırım ben de o kapasite yok gerçekten meslek lisesine gitmeliydim beyinsiz olduğumu anlamalıydım sizce GERÇEKTEN EN SON ÇARE olarak kötü üniversitede iyi bölüm yazmalı mıyım bingöl gümüşhane vs teşekkürler
Hocam sadece bizim ülkede sınavı beceremeyene akılsız gözüyle bakılıyor kendinizi eğer seveceğiniz bir işe adayıp o işte çok iyi olursanız aranan eleman olabilirsiniz evet belki üni okumamış olabilirsiniz ancak herkes üni okuyacak diyede bir gerekçe yok

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Ahmet
Hocam sadece bizim ülkede sınavı beceremeyene akılsız gözüyle bakılıyor kendinizi eğer seveceğiniz bir işe adayıp o işte çok iyi olursanız aranan eleman olabilirsiniz evet belki üni okumamış olabilirsiniz ancak herkes üni okuyacak diyede bir gerekçe yok
ANADOLU LİSESİ MEZUNUYUM NE HALTA YARAYACAĞIM ELİMDE SERMAYE Mİ VAR SENCE

xTURANN

80+ Bronze
Her şey sana bağlı.
Özel Meslek Lisesinin Mekatronik Bölümünden mezun oldum. Şuan Makine okuyorum 2 yıllık, ünide.
Eğer vardiyalı çalışırım ya da sanayide durabilirim, yapabilirim diyorsan bir an önce girmeni "ben" tavsiye ederim.
Özellikle sanayide. 1 - 2 Belki de 3 - 4 Yıl sıkıntı çekeceksin ama sonrası ilaç gibi gelecek. Çok iyi paralar dönüyor.
Sanayiye girmesen bile, bir süre ( 5 yıla kadar olabilir ) sıkıntı çekeceksin. Fabrika ortamı sanayiye göre daha zor olabilir çünkü amirler müdürler cirit atıyo, sıkıntı çok.

Kısacası ;
Kendine güvenin varsa, daha fazla çalışıp başarıcam diyorsan mezuna bırak.
Çalışabilirim diyorsan sanayiye yazın gir, ustalar beğenirse ve sende iyi para kazanırsan, parada tatlı gelirse devam et. Hayatın kurtulur.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,839
İsim
Emre
Discord
necromancerr
ANADOLU LİSESİ MEZUNUYUM NE HALTA YARAYACAĞIM ELİMDE SERMAYE Mİ VAR SENCE
Bende anadolu mezunuyum gir bi işe ayrıca neden bağırıyorsun şuanda ? ki ben zorunlu anadoluya gittim asıl isteğim meslek lisesiydi

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Ahmet

Gif Man

80+ Gold

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Ahmet
Kendine güvenin varsa, daha fazla çalışıp başarıcam diyorsan mezuna bırak.
yok,direk yok

Çalışabilirim diyorsan sanayiye yazın gir, ustalar beğenirse ve sende iyi para kazanırsan, parada tatlı gelirse devam et. Hayatın kurtulur.
girmek isterim açıkçası ama adamlar meslek lisesi çıkışlı adam varken beni niye alsın hem küçük bir ilçede yaşıyorum burada iş yok direk

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,643
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
İyi ünide kötü bölüm daha makul olabilir. Çevre kasman gerekir ama alakasız bi işte çalışabilirsin

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Ahmet
İyi ünide kötü bölüm daha makul olabilir. Çevre kasman gerekir ama alakasız bi işte çalışabilirsin
ona ailem yanaşmaz annem DPÜ den mezun olana da ODTÜ den mezuna olana da 30 veriyorlar odtülü beğenmiyor uğraşıyor 35 alıyor diyor

benim tek ilgimi çeken tek şey tercümanlıktı ki yurtdışında yaşayan dayım işsiz kalır diyerek dilden aldırdı yani ben ne yaparsam yapayım yapacağım işten memnum olmayacağım bu yüzden tek önemli şey bölümün önü açık olup olmadığı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,795
Üyeler
153,124
Son üye
Keen
Top Bottom