Neler Yeni

Arkadaşlar Seçimlerden Dolayı Dolar düşecek deniyor gamepad almalı mıyım

GoWebGo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Beril T. K.
Arkadaşlar seçimlerden dolayı Dolar düşecek deniyor gamepad almalı mıyım, çok kararsız kaldım normalde alacaktım, hatta kasımda alacaktım bekledim, dün alayım dedim yine kararsız kaldım sizce böyle bir şey olur mu? (Bu arada oyunları Geforce Now ile oynuyorum)

Knispel

80+ Bronze
Dolar ile ilgili bir şey söyleyenlere inanma hocam nereden biliyorlarmış düşeceğini? Kahin falan mı onlar?
Daha seçimi kimin kazanacağı bile belli değil. Paran var ise hiç bekletmeden al derim.

uydu3

80+ Silver
Dolar ile ilgili bir şey söyleyenlere inanma hocam nereden biliyorlarmış düşeceğini? Kahin falan mı onlar?
Daha seçimi kimin kazanacağı bile belli değil. Paran var ise hiç bekletmeden al derim.
Seçimi birinin kazancağından dolayı denmiyor zaten başımızdaki hükümet seçimi kazanmak için seçim yanaştıkça fiyatlar iner denmek istiyor

Knispel

80+ Bronze
Seçimi birinin kazancağından dolayı denmiyor zaten başımızdaki hükümet seçimi kazanmak için seçim yanaştıkça fiyatlar iner denmek istiyor
Fiyatlar inse bile doları nasıl indirecekler? Hazinede paraları kalmadı her gün vergileri zamlatıyorlar.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,075
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Ayak üzeri dolar tahminlerinden uzak durmanızı tavsiye ederim. Güvendiğiniz profesyonel bir ekonomistten gördüğünüz analizlerle araştırmanızı yaparak karar verebilirsiniz. Türkiye'de dolar düşse bile fiyatların kolayca düşmeyeceği de düşünülmesi gereken bir durum.

r4NG3r

80+ Silver
dolar 3 tl düşse 1500 tllik gamepadin fiyatı 1245 tl olur.(olmaz aslında ama matematik olarak öyle)
yani düşse ne olur düşmese ne olur al geç

Top Bottom