Neler Yeni

Mavi Ekran Arkadaşlar SSd Aldım Taktım PC Açılmıyor

halitxx19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Halit Sarıyüce
Merhabalar bunların hepsini denedim tek başına SSD ile çalıştırıp format atmaya çalıştım sadece HDD ile çalıştırmaya çalıştım vs ama çözemiyorum
HDD çıkart sadece SSD takarak dene. SSDnin iyice oturduğundan emin ol. Biostan boot options kısmından 1. sırada flash belleğin takılı olduğundan emin ol.
Sorun biosta olabilir dedim defualt ayarlara aldım yine yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biosa girebiliyorsanız ssdye windows atın.
Windows flaşıyla başlatsamda format ekranına düşmüyor başka PC de takır takırçalılıyor fakat bu PC de görüyoru uefi olarak seçip başlatıyorum yine dönüyor dakikalarca değişen bir şey olmuyor

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Biosta SSD ve Flash bellek görünüyor mu?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Flash belleği boot optionstan 1. sıraya alınca windows kurulum ekranı gelmiyor mu? Bios mode UEFİ mi yoksa Legacy mi seçili? Eğer windowsu flash belleğe yalnızca UEFI olarak kurduysan bios modu yalnızca uefi seç bios üzerinden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Iso dosyasını baştan microsoftun sitesinden indir ,Flash belleğe tekrar yazdırmayı dene(Rufus yerine Balena etcher kullan bir de) başka flash bellek kullan ve başka USB portuna tak.

Atyxah

80+ Silver

halitxx19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Halit Sarıyüce
Bir SSD taktım valla olana bak ya PC açılmıyor

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Dediklerimi yaptın ve hala olmuyorsa SSD'yi başka PC'ye tak, windows yükle ve sonrakendi laptopuna geçirmeyi dene.

Top Bottom