Neler Yeni

Arkadaşlar test kitaplarında konu anlatımı ne demek?

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Barış Güzel
Arkadaşlar test kitaplarında konu anlatımı ne demek?

bwNN

80+ Silver
Benim gibi okuduğunu anlayamayan yeni yetmeler zaten başarısız oluyor hocam.
Hocam böyle dediniz beni üzdünüz özür dilerim :D Anlatayım bare. Konu anlatımı olursa konuyu detaylıca anlatır biraz soru koyar. Konu özetli soru bankası konuyu 1 2 sayfa özetler sonra soruları sorar bolca. Fasikül 1 konuyu ayrıntılı bölümlere ayırır her bölümü anlatır ardından anlattığının sorularını sorar. Eğer konuda sıfırsan 1 tane konu anlatımı kitabı sonra soru bankası alman kafi tabi liseysen ve trigonometri , LTİ gibi konularsa fasikül al. Fasikülde soru çok ve konuyu detaylı anlatır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklına takılan varsa sor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Joe
Hocam böyle dediniz beni üzdünüz özür dilerim :D Anlatayım bare. Konu anlatımı olursa konuyu detaylıca anlatır biraz soru koyar. Konu özetli soru bankası konuyu 1 2 sayfa özetler sonra soruları sorar bolca. Fasikül 1 konuyu ayrıntılı bölümlere ayırır her bölümü anlatır ardından anlattığının sorularını sorar. Eğer konuda sıfırsan 1 tane konu anlatımı kitabı sonra soru bankası alman kafi tabi liseysen ve trigonometri , LTİ gibi konularsa fasikül al. Fasikülde soru çok ve konuyu detaylı anlatır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklına takılan varsa sor.
Matematik için Antrenmanlarla Matematik kitabının ilk baskısını öneriyor musunuz? Matematiği ilkokul seviyesi olan bireyler için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,321
Üyeler
154,214
Son üye
Deösi
Top Bottom