Neler Yeni

Arkadaşlar yardim edin dolandirildim

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,150
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Hiç bir şey olmaz hatta ses kaydı alırken kayda aldığını belirtmediyse yine yaptığı suç
Bir şeye onaylıyorum dedim ondan dolayı korkuyorum hesabınıza yatsın mi dedi evet dedim galiba sesi kaydett

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,787
İsim
Mert Can Ergün
Soğuk su iç korkma avukatlık olmuyorsunuz daha fazla para almak için öyle yapıyorlar

Süper sonic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Fıstıkçı şahap
Hiç bir şey olmaz hatta ses kaydı alırken kayda aldığını belirtmediyse yine yaptığı suç
Hocam sadece para yatacak hesaba onayliyormusjn dedi evet dedim sesli asistan mi birsey dedi sesli komut galiba kaydetti

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,150
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,861
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Senin 500 TL'ye şundan olmuş

123kral14

80+ Silver
şuan engelle ve telefon numarısını kaydet tacize deevam edecek muhtemelen çünkü çocuk gibi ağlmaışsın çok fazla açık- zayıflık göstermişsin bir şey yapamaz sadece 500 TL gitti bu da sana ders olsun hiçbir şey olmaz şuan o adamı engelle numarasını kaydet tacize devam edebilirr dikkat et hiçbir şey yapamaz

Süper sonic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Fıstıkçı şahap
şuan engelle ve telefon numarısını kaydet tacize deevam edecek muhtemelen çünkü çocuk gibi ağlmaışsın çok fazla açık- zayıflık göstermişsin bir şey yapamaz sadece 500 TL gitti bu da sana ders olsun hiçbir şey olmaz şuan o adamı engelle numarasını kaydet tacize devam edebilirr dikkat et hiçbir şey yapamaz
Hocam sadece scooter almak için göndermiştim içimde kalmasın diye belki kazanidiyordur diye 1 2 kişi kazandım yazmış gerçekten

Top Bottom