Neler Yeni

Arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Ygtalmdr

80+
Önceki hafta yeni bir PC aldim fakat PC yi kapatınca mouse,kulaklik ve anakartin strix yazısı'nin ışığı yanıyor bu normal mi yoksa bir sorunmu var

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Önceki hafta yeni bir PC aldim fakat PC yi kapatınca mouse,kulaklik ve anakartin strix yazısı'nin ışığı yanıyor bu normal mi yoksa bir sorunmu var
Hayir onunda kapanmasi lazim onun bir ayarı vardı ama şuan hatirlayamadim(Ayar bios üzerinde)

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kulaklık ve anakartın bir iki ışığı bende de yanıyor ama klavye mouse yanmıyor

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,584
İsim
misfit
Benimde kulaklık ve mouse rgb si kapanmıyor ama klavyeninki kapanıyor. Çözümünü hala arıyorum.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Ürünlerin marka modellerine göre değişiyor diye biliyorum, mesela benim sadece Rampage Alpha-x Kulaklığımın ışığı ve ekran kartımın ışığı yanıyor. İlla kapatmak istiyorsan BIOS da ayarları olması lazım ama, hangi ayarlar bilemiyorum maalesef.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Onun bir çözüm yolu vardı, hatırlayamadım. Siz bilgisayarı kapattıktan sonra güç prizini de çekin veya anahtarı varsa anahtardan kapayın.

123kral14

80+ Silver
Bendede pc kapalı olduğu halde klavye ya da fareye dokununca ışıkları yanıp sönüyor bir sıkıntı olucağını sanmıyorum

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Top Bottom