Neler Yeni

Arkadaşlarım Kaçak Launcher kullanıyor.Bana virüs bulaşır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Dağhan Mete Aköz
Merhaba Aternos'dan bir sunucu açtık. Arkadaşlarım Tlegacy,Tlauncher kullanıyor .Ben ise Orjinal Minecraft kullanıyorum. Ayarlar kısmından Korsan seçeneğini açtım. Sunucuyu açtığımda arkadaşlarım kaçak Minecraft kullandığı için bana kaçak yoluyla ardından sunucu yoluyla bilgisayara virüs girer mi ?

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Mirhan Yalçın
Merhaba Aternos'dan bir sunucu açtık. Arkadaşlarım Tlegacy,Tlauncher kullanıyor .Ben ise Orjinal Minecraft kullanıyorum. Ayarlar kısmından Korsan seçeneğini açtım. Sunucuyu açtığımda arkadaşlarım kaçak Minecraft kullandığı için bana kaçak yoluyla ardından sunucu yoluyla bilgisayara virüs girer mi ?
Tllauncher virüslü değil virüslü olsa da sıkıntı olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Dağhan Mete Aköz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Mirhan Yalçın
Tlauncher virüslü. bilinmeyen bir yer ile durmadan iletişim kuruyor.
Bunu bilmiyordum fakat biz çok oynadık kaçak-orijinal karışık biçimde eğer tllauncher olayı yeni değilse sorun olmaz.

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Shoto Todoroki
Tlauncher virüslü. bilinmeyen bir yer ile durmadan iletişim kuruyor.
Virüslü değil internetten forumlardan da araştırırsanız tlauncher virüslü mü diye cevapları görürsünüz craftrise gibi sunucular virüslü diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Barış Seyhan
Ne sunucunun ne de arkadaşlarının korsan kullandıkları launcher'ın senle bir bağlantısı yok, bir şey olmaz yani.

Top Bottom