Neler Yeni

Arkadaşlarınızla olan anılarınızı anlatın

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Benimki şöyle. Ben tabi o zamanlar mutlu mesut saf bir çocuğum. Devletin gsb kampındayım. Manisa. Koca kampta namaz kılan 2 3 kişiden biriyim. Ama böyle 5 vakit haa. Olm şimdi düşününce o zamanlar psikolojim süperdi. Tamam süper değildi ama iyiydi.
Neyse bir gün arkadaşlar odama girmiş 5 kişi.
Karanlık o da. Caner kaaalk Caner kaaalk ezan okuyor. Sabah namazı Caneeer. Lan ben bi uyandım. 5 tane karanlık suliet. İlk bi an heralde Azrail geldi dedim. Tamam komik değil biliyorum. Zaten anlatılmaz yaşanır derler ya o hesap bir anı. Güzel günlerdi. Güzel dopdolu 6 gün. Devlete sağ olsun bunu sağladığı için.

2mApoo

80+ Silver
Knk ben pek legal bir çocukluk geçirmediğim için burda yazarsam umarım sıkıntı çıkmaz :D

2mApoo

80+ Silver
Diyarbakır, illegal... Anladım. o.O2
Yok laa ne düşündün bilmiyorum ama olayın şehrimle alakası yok :D

Biz 12-13 yaşındayız bizim mahallenin yanında sanayi sitesi var. Gece oradaki bakırları uçurmaya gitmiştik. O zaman en pahalı metal bakır. Girdik içeri kapıdan atlayıp. sonra kapının üstünden dışarı atıp götürecektik. Tabi orada çokça güvenlik var sesimiz duydu. Elindeki kurusıkıyla 2 el ateş etti havaya ve bağırdı. Kendimi bizim parka nasıl attığımı hatırlamıyorum :D

Bide 10 yaşlarımda fln oruç zamanı teravih namazı için camiye giderken yolun üstündeki tüm kapıları çalıp camiye saklanırdık :D

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
Hmm Arkadaşlarımla beraber Okul hizmetçisinin temizlediği yerlerden geçtik diye bizi kovalamıştı hepmiz camdan çıkarak hızlıca bodrum camından tabi o hızla istiklal marşı okunacak biz haylazlık peşindeydik. neyse sıranın olduğu yer biraz aşşağı doğru kalıyor bize camdan çıkınca aşşağa doğru yuvarlanarak girmiştik istiklal marşına :D :'D

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hmm Arkadaşlarımla beraber Okul hizmetçisinin temizlediği yerlerden geçtik diye bizi kovalamıştı hepmiz camdan çıkarak hızlıca bodrum camından tabi o hızla istiklal marşı okunacak biz haylazlık peşindeydik. neyse sıranın olduğu yer biraz aşşağı doğru kalıyor bize camdan çıkınca aşşağa doğru yuvarlanarak girmiştik istiklal marşına :D :'D
Ya abi keşke ben de böyle şeyler yaşasam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bakırları uçurmaya
Hırsızlar sizii
Bide 10 yaşlarımda fln oruç zamanı teravih namazı için camiye giderken yolun üstündeki tüm kapıları çalıp camiye saklanırdık
Tam haylazmışsın lan

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren

Hırsızlar sizii

Tam haylazmışsın lan
hocam neden öyle şeyler yaşamak istiyon biz az daha disipline gidicektik ogün :D daha çok güzel anım var böylede yazzsam elim ağrır :D

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam neden öyle şeyler yaşamak istiyon biz az daha disipline gidicektik ogün :D daha çok güzel anım var böylede yazzsam elim ağrır :D
Ben ot gibi yaşadım da. Bana çocukluğunu nasıl yaşadın deseler yaşamadım derim

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
aslında çocukluğumun arkası çok kötü bunlar iyi tarafları yoksa asla eğlenmedim çocukluğumda.

2mApoo

80+ Silver

Hırsızlar sizii

Tam haylazmışsın lan
Knk hala etkisi var yaa sokağın ::/
Aylar önce polis beni kavga yüzünden okuldan almıştı zırhlı ekip otosuyla. Rezil olmuştum tüm okula :'(

2mApoo

80+ Silver
Ah lannn çook şey kaçırmışsın knk keşke ortaokula geri dönsem diye dua ettiğimi hatırlıyorum valla :D

Unutulacak ama böyle bil
Zaten son senem knk daha yüzlerini görmem :D KURTULUŞŞŞ

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,581
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ankara'da olanlar daha iyi bilir.
Gece 10 civarı AŞTİ'den Beytepe'ye yürümüştük, 6 saat falan sürdü. 15 KM yol yaklaşık. Kampüsün girişinde köpek sürüsü vardı, ödümüz koptu, gecemedik, bir saat orada bekledik, sonra ölümü göze alıp yürüdük. Nizamiye'ye geldik. Tabii gece vakti ring yok bir şey yok. Yurtlara kadar da yürüdük bi 10 KM daha. Gelince sabah olmuştu. Millet sabah kahvaltıya gidiyordu biz yatmaya gidiyorduk, klasik her zamanki halimiz. Kısaca yazdım, şu 8-10 saatlik süreçte bir sürü olay var ama anlat anlat bitmez.

Top Bottom