Neler Yeni

Armoury Crate Fan Ayarlarını Otomatik Yapma

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yiğit
Arkadaşlar selam ben fan ayarlarını standart turbo vs deniyordum en son standartta bıraktım bu sırada pro soccer oynuyordum yüksek grafiklerde ve haliyle kasa fanı yüksek hızda çalışıyor ama bir sorunum var ki oda fan hızının anlık olarak değişmesi bir hızlanıp bir yavaşlıyor bu bir sorun muhtemelen çünkü ısındığında sadece hızlı çalıştırması gerek ama dumadan hız değiştiği için aşırı tedirgin oldum takıntılıyım böyle şeylere yardımcı olursanız sevinirim.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Armory crate bazen öyle sürprizler yapıyor. Fanları autoya al sıcaklığa göre fan devirlerini ayarla grafikten.

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Armory crate bazen öyle sürprizler yapıyor. Fanları autoya al sıcaklığa göre fan devirlerini ayarla grafikten.
nasıl yapacağım hergün bir sorun çıkıyor daha yeni aldım sistemi birde

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar selam ben fan ayarlarını standart turbo vs deniyordum en son standartta bıraktım bu sırada pro soccer oynuyordum yüksek grafiklerde ve haliyle kasa fanı yüksek hızda çalışıyor ama bir sorunum var ki oda fan hızının anlık olarak değişmesi bir hızlanıp bir yavaşlıyor bu bir sorun muhtemelen çünkü ısındığında sadece hızlı çalıştırması gerek ama dumadan hız değiştiği için aşırı tedirgin oldum takıntılıyım böyle şeylere yardımcı olursanız sevinirim.
Fan benchmark'ı yapsın armory . Oto ayarları gayet iyi
1704446344386.png

1704446359600.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan benchmark'ı yapsın armory oto ayarları gayet iyi
1704446344386.png

1704446359600.png
Oto ayarlama sekmesinden
1704446409795.png

Kasanı paylaşırmısın ? Stok fanmı kullanıyorsun ?

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yiğit
Fan benchmark'ı yapsın armory . Oto ayarları gayet iyi
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Oto ayarlama sekmesinden
Alıntıyı görüntüle

Kasanı paylaşırmısın ? Stok fanmı kullanıyorsun ?
hocam içindeki her şey stok birde ben armoury crate te realtek intel vs driver güncellemeleri gördüm yapılıyo şuan ekran 3-4 kez gidip geldi ve yan ekran kapandı ama açılmadı hala

Aykut D.

80+ Gold
hocam içindeki her şey stok birde ben armoury crate te realtek intel vs driver güncellemeleri gördüm yapılıyo şuan ekran 3-4 kez gidip geldi ve yan ekran kapandı ama açılmadı hala
Fan oto ayarlamayı açın. Sıcaklıklar düştüğünde fan kapatmayı aktif edin . Gün boyunca genelde fanlarım dönmüyor.

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yiğit

Aykut D.

80+ Gold

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yiğit
Son düzenleme:

Aykut D.

80+ Gold
Alıntıyı görüntülebende öyle bir şey yok hocam yada ben görmedim

hocam o driver güncellemelerini yaptım ama hala orda güncelleme gözüküyo onları yaptıktan sonra yeniden başlattım o fanın hızlanıp yavaşlaması düzeldi
1704447756617.png

Burdan ayarlanıyor.

babaadamsiteiçiya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Yiğit
1704447945207.png
bende öyle bir yer yok hocam

hocam şimdide
1704448031212.png
bunlara basınca geç algılıyor ve standarta basınca hızlı çalıştırıyor ciddenbenim bilgisayarıdma neden bu kadar sorun çıkıyor anlamıyorum

https://streamable.com/r8mdts şundan bahsediyorum armoury crate ayarlından fanı hızlandırmıştım oyundayken sonra en son standartta bıraktım ondan sonra böyle olmaya başladı

Son düzenleme:

Aykut D.

80+ Gold
Alıntıyı görüntülebende öyle bir yer yok hocam

hocam şimdide Alıntıyı görüntülebunlara basınca geç algılıyor ve standarta basınca hızlı çalıştırıyor ciddenbenim bilgisayarıdma neden bu kadar sorun çıkıyor anlamıyorum

https://streamable.com/r8mdts şundan bahsediyorum armoury crate ayarlından fanı hızlandırmıştım oyundayken sonra en son standartta bıraktım ondan sonra böyle olmaya başladı
Çok devirili dönüyor

Oto ayarlamyı aktif edin anakart fanları tanısın.

Top Bottom