Neler Yeni

Armut Koltuk Önerisi

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,644
İsim
misfit
Odayı yenilediğim için odamdaki uzun koltuğu satma kararı aldım. Onun yerine oturup uzanabileceğim küçük bir koltuk arıyorum. Aklımda puf/armut koltuk var, sizler neler önerirsiniz? Bütçe 500'ü aşmaması taraftarıyım.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Odayı yenilediğim için odamdaki uzun koltuğu satma kararı aldım. Onun yerine oturup uzanabileceğim küçük bir koltuk arıyorum. Aklımda puf/armut koltuk var, sizler neler önerirsiniz? Bütçe 500'ü aşmaması taraftarıyım.

Hocam koltuk tavsiyem yok ama armut koltuk alacaksan içi strafor alma ucuz fiyata. Ben aldım pişman oldum şahsen. Çok temiz kullanman lazım ama yine de patlıyor eninde sonunda. Dağılıyor her yere strafor. Yani tavsiye etmiyorum bence alma o tür

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,644
İsim
misfit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam koltuk tavsiyem yok ama armut koltuk alacaksan içi strafor alma ucuz fiyata. Ben aldım pişman oldum şahsen. Çok temiz kullanman lazım ama yine de patlıyor eninde sonunda. Dağılıyor her yere strafor. Yani tavsiye etmiyorum bence alma o tür
Ne tür tavsiye edersiniz? İlk defa alacağım için bu tarz koltuklar hakkında pek bir bilgim yok. Bunlardan alıp içini yün ile dolduranlar falan var ama o zaman da aşırı pahalıya geliyor.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Ne tür tavsiye edersiniz? İlk defa alacağım için bu tarz koltuklar hakkında pek bir bilgim yok. Bunlardan alıp içini yün ile dolduranlar falan var ama o zaman da aşırı pahalıya geliyor.
Hocam tavsiyem yok dediğim gibi ben zamanında fiyatı uygun diye almıştım ama pek memnun kalmadım içi strafor olanlarından. Param ziyan oldu boşa yani. Çok pahalı da değildi ama Bi işe yaramıyor gerek yok bence (strafor için)

Top Bottom