Neler Yeni

Arsen Lüpen Kitap Setleri Arasındaki Fark Nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Onur Altunay
Merhaba arkadaşlar, ben arsen lüpen serisini okumak istiyorum yalnız 3 lü ve 8 li setleri var , bu setler içinde yalnız kibar hırszı kitabı ortak.

Bunlar da linkleri. Hangisi alınıp okunmalı ya da aralarındaki fark nedir bilen varsa yanıtlarsa çok sevinirim.

TamerKs

80+ Silver
Genel konu işleyişleri aynı fakat yayın kalitesi anlamında fark var sadece. Kullanılan cümlenin sürükleyici olması devrik olmaması gibi farklılıklar var, eğer bütçen kısıtlı değilse portakal yayınından okumanı tavsiye ederim en kaliteli ve sürükleyici olanı o.

Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Onur Altunay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Genel konu işleyişleri aynı fakat yayın kalitesi anlamında fark var sadece. Kullanılan cümlenin sürükleyici olması devrik olmaması gibi farklılıklar var, eğer bütçen kısıtlı değilse portakal yayınından okumanı tavsiye ederim en kaliteli ve sürükleyici olanı o.

çok teşekkür ediyorum hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok teşekkür ediyorum hocam.
konu tamamen aynı değil mi, sadece isimleri farklı kitapların.

Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Onur Altunay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

kral selamlar, kitaplarım geldi yalnız hangi sıralamayla okunacağı bilgisini bulamadım. Yardımcı olursan sevinirim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,125
Üyeler
140,773
Son üye
Deta
Top Bottom