Neler Yeni

Artık para kazanmak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
14 yaşındayım ve okul hayatım berbat gidiyor küçük yaşımdan beri para biriktiriyorum yada paraya ihtiyacım olduğunda babamın yanında çalışıyorum az da bi sermayem var babamın yanında dışarıda çalışmaya çok sıcak bakmıyorum bu İnstagram da falan e ticaret zengin falan diyolar onuda beceremem sıcak bakmıyorum al sat düşünüyorum herhangi bir şey hangisi hızlı satılır hanginiz piyasası iyi genellikle araba konusunda iyiyim bi bütçe versen o paraya düşeş bi araba yakalayıp kar ı mı koyup satarım babamda al sat yaptı zamanında araba almaya satmaya hep gittim ama şuan yaşımdan dolayı ve o kadar param olmadığı için araba al satı yapamam benim düşündüğüm biraz daha teknoloji çünkü teknoloji hakkında biraz bilgim ve ilgim var ne alıp satsam bilemiyorum bilgisayar bileşenleri falan ne yapmamı öneriyosunuz bi ara bisiklet düşündüm onada ilgim var ama bisiklet piyasasının hızlı olduğunu düşünmüyorum sizce ne yapmalıyım yazım kurallarına neredeyse hiç uymadım telefonda zor oluyor özür dilerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ilhan karataş
babanla beraber hesap kartı cıkarıp borsa öğrenebilirsin 500 tl ile haftada 200 tl felan kar edebilirsin hani cok anlamama ama deneyebilirsin iyi analiz edersin al sat yaparsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
babanla beraber hesap kartı cıkarıp borsa öğrenebilirsin 500 TL ile haftada 200 TL felan kar edebilirsin hani cok anlamama ama deneyebilirsin iyi analiz edersin al sat yaparsın
Babam her zaman okumadan yana böyle şeylere kafa yorcağına git ders çalış der

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
babanla beraber hesap kartı cıkarıp borsa öğrenebilirsin 500 TL ile haftada 200 TL felan kar edebilirsin hani cok anlamama ama deneyebilirsin iyi analiz edersin al sat yaparsın
Katılıyorum. Bu yaşta pek bir opsiyonun yok ne yazık ki. Gündemi sıkı takip ederek borsada iyi kar çıkartırsın.
Mesela depremden sonra beton üreticilerinin hisseleri arttı acı ama gerçek. Çoğu insan böyle bir durumdan kar etti...

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Katılıyorum. Bu yaşta pek bir opsiyonun yok ne yazık ki. Gündemi sıkı takip ederek borsada iyi kar çıkartırsın.
Mesela depremden sonra beton üreticilerinin hisseleri arttı acı ama gerçek. Çoğu insan böyle bir durumdan kar etti...
Anladım öğrenmeye nasıl başlayabilirim

2mApoo

80+ Silver
Anladım öğrenmeye nasıl başlayabilirim
Borsa işi cidden güzel iş. Ama sana tavsiyem "Parayı şu şirkete basın lotları artacak..." "Ben buraya bastım sizde buraya basın.." "Yatırımınızı şuraya yapın garanti lot.... " diye cümleler kullanıp video çeken insanlardan uzak dur. Çünkü niyetleri kötü. Hele hele yüksek takipçiliyse daha çok uzar dur. Yatarım tavsiyesi verme yetkisine sahip insanlardan alabilirsin yada kendin zarar ede ede öğnebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kart işini nasıl yapıcam
Çoğu bankadan yatırım yapabiliyorsun. Mobil uygulamasına girip inceleyebilirsin. Zaten liste olarak şirketlerin ve firmaların anlık hisse fiyatları ve bazı bilgiler veriliyor.
Burda kolaya kaçıp bize sorma. Git kendi kendine araştır kendin öğren

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ilhan karataş
Kart işini nasıl yapıcam
babanla bankaya git sana hesap kartı çıkarsaınlar 16 yas sınırı olabilir o olmazsa baban aına bir kart kullan annende olur baban borsaya kızar dersen baba işte biriktirdiğim paraları orda tutarım felan ersin bir net bankacılığıyla işi çözersin yani kafanda bir fikir oluşur ona göre evam edersin

Top Bottom