Neler Yeni

AŞAĞIDAKİ SİSTEM HK.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
1000002081.png

Gençler herkese iyi forumlar çocukluk arkadaşım için bir bilgisayar toplamaya çalıştık seçtiğimiz parçalar fotoğraftakilerdir. Sistemin uzun bir süre götürmesini istiyoruz 3 4 sene sonra yeni bir sistem almak istemiyor. Sistem hakkında herhangi bir eksiklik var mıdır önerebileceğiniz bir şeyler vs. Ek olarak 2k monitör de önerebilirsiniz şimdiden teşekkürler.

Aykut D.

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
Gençler herkese iyi forumlar çocukluk arkadaşım için bir bilgisayar toplamaya çalıştık seçtiğimiz parçalar fotoğraftakilerdir. Sistemin uzun bir süre götürmesini istiyoruz 3 4 sene sonra yeni bir sistem almak istemiyor. Sistem hakkında herhangi bir eksiklik var mıdır önerebileceğiniz bir şeyler vs. Ek olarak 2k monitör de önerebilirsiniz şimdiden teşekkürler.
Sistem oldukça güzel anakartı b650 yapmanızı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Kasa o ekran kartını içine alıyormu bir bakın o kasa ufak bir model 3 fanlı kart sığmayabilir.

Sistem oldukça güzel anakartı b650 yapmanızı tavsiye ederim.

Kasa o ekran kartını içine alıyormu bir bakın o kasa ufak bir model 3 fanlı kart sığmayabilir.
Baktım 360mm sıvı soğutma desteği yok başka kasa yada 240mm sıvı soğutma seçiniz . Ekran kartının sığacağıda muamma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sistem normalde hazır sistem ama parçalarını değiştirdim(işlemci , ram ve ssd) ekran kartı sığma konusunda ise kasa ve ekran kartını ona göre koymuşlardır diye düşünüyorum ama dediğiniz gibiyse değiştirebiliriz kasayıda

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
H
Hocam sistem normalde hazır sistem ama parçalarını değiştirdim(işlemci , ram ve ssd) ekran kartı sığma konusunda ise kasa ve ekran kartını ona göre koymuşlardır diye düşünüyorum ama dediğiniz gibiyse değiştirebiliriz kasayıda
Anakartı B650 yapın, çok daha sağlıklı olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
H
Anakartı B650 yapın, çok daha sağlıklı olacaktır.
Hocam sistem hazır sistem olduğu için seçenek olarak bu anakart var tek tek eklemeyi düşünmedim fiyat farkı olur mu hazır sistemle tek tek toplama arasında

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Top Bottom