Neler Yeni

Asansörde kalırsanız ne yapmalısınız?

Asansörcü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Asansörcü
İlgilendiği Kategoriler
Asansör
Asansörde kaldınız. Ne yapmalısınız? İşte bu konumda bunu anlatacağım.

Öncelikle sakin olun ve derin derin nefes alıp verin. Korkmayın, illaki çıkacaksınız.
Çıkmak için alarm ve basılı tutup durun, bir yandan da bağırın.
Sesinizi illaki birisi duyup yardıma gelecektir, merak etmeyin.
Eğer elektrikçi panosundan sigorta atmamış ise kabin ışığı %70 gibi bir ihtimalle yanık olur zaten, eğer kabin ışığı yanmıyor ise elektrikçi panosundan atmıştır.
Merak etmeyin, elektrik gidince asansör düşmez. Asansörün frenleri kendini kilitleyeceği için asansör de durur.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,722
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Çok Şükür apartmanda asansör yokki bu dertleri yaşamıyorum
Bu arada İyiki Forumdasın Verdiğin öneriler çok işe yarıyor

kerobey7887

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Kerem
Discord
kerobey7887 #7072
Asonsör kullanmıyorum :cool:

T.P.G.

80+ Titanium
Ya bence bunu herkes düşünmüştür.
Diyelim ki asansör düşüyor yere çarpmadan hemen önce zıplarsak kurtul muyuz?
asansör çarpmanın etkisiyle bir parçası kopup kafana ya da göğsüne gelmezse üstüne sen onu tam olarak ayarlamayı düşünecek kadar hızlı bir düşünme yetisine sahipsen belki kurtulursun

Asansörcü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Asansörcü
İlgilendiği Kategoriler
Asansör
Elbet çıkıcaz lakin canlı olduğu kesin değil
Hocam asansörde korkudan niye ölesiniz ki? İllaki çıkarsınız birisi sizi fark ettiği sürece max. 10 dakika. Adam bizi aradıktan 5 dakika sonra olay yerinde adam kurtarmaya gidiyoruz. Ölçtük süreyi, adam kaldıktan 5 dakika sonra kaldığı yere vardır.
Küçük ve çok düşük olasılıklı bir ihtimal. Benim ustalarım 5. kattan asansörle düştüler ve bellerinde 4-5 kırıkla çıktılar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elbet çıkıcaz lakin canlı olduğu kesin değil
Hocam asansörde korkudan niye ölesiniz ki? İllaki çıkarsınız birisi sizi fark ettiği sürece max. 10 dakika. Adam bizi aradıktan 5 dakika sonra olay yerinde adam kurtarmaya gidiyoruz. Ölçtük süreyi, adam kaldıktan 5 dakika sonra kaldığı yere vardır.
Küçük ve çok düşük olasılıklı bir ihtimal. Benim ustalarım 5. kattan asansörle düştüler ve bellerinde 4-5 kırıkla çıktılar

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,756
İsim
Ahmet Baran

abimler 40 dk 5 kişi kaldılar kapıyı keserek çıkmışlar düşerse falan diye ölme ihtimali var dedim

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Reis konuyu “kullanıcı incelemeleri ve rehberleri” kısmına açıp Başlık’ın ön ekine REHBER getirirsen Forum listesinde daha iyi görünür. Teşekkürler bilgiler için.

Asansörcü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
738
İsim
Asansörcü
İlgilendiği Kategoriler
Asansör
abimler 40 dk 5 kişi kaldılar kapıyı keserek çıkmışlar düşerse falan diye ölme ihtimali var dedim
Hocam abileriniz sizlere yalan söylemiş. İlk olarak neyle kesecekler kapıyı 1, ikinci olarak biz flexlerle minimum 2 saatte kesebiliyoruz.

Reis konuyu “kullanıcı incelemeleri ve rehberleri” kısmına açıp Başlık’ın ön ekine REHBER getirirsen Forum listesinde daha iyi görünür. Teşekkürler bilgiler için.
Göremedim reis bir dahakine tamamdır, teşekkürler :)

Göremedim reis bir dahakine tamamdır, teşekkürler :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,628
Üyeler
154,776
Son üye
gyro
Top Bottom