Neler Yeni

ASETTO CORSA DRİFT NASIL ATILIR

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Emir
bende snopy v5h var ve asetto corsada drift atmak istiyorum fakat atamıyorum (araba yerinde durmuyor) videolarda gordum adamlar klavyeyle bile drift atabiliyorlar ben nasıl atabilirim bir ayarı vs varmı veya mod

Bor4

80+ Bronze
bende snopy v5h var ve asetto corsada drift atmak istiyorum fakat atamıyorum (araba yerinde durmuyor) videolarda gordum adamlar klavyeyle bile drift atabiliyorlar ben nasıl atabilirim bir ayarı vs varmı veya mod
snopy dandik o yüzdendir

pbkalfa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Poyraz Büyükkalfa
Benim bildiğim hızlandıktan sonra el frenini çekince ve dönmek istediğin yere direksyonu kırınca oluyor dirt rally 2'de böyle

samet135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Samet Yeniköy
hocam araç çok güçlü olabilir veya direksiyon hassasiyeti çoktur çevirdiğiniz gibi en dibe dayanıyordur. Ve direksiyon ile drift daha zordur.

Bor4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
forza 5 oynuyorum klavye ile drift çok rahat direksiyon istesem logitech candır
Forzada zaten drift atabiliyorum bu oyunla alakalı bir sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim bildiğim hızlandıktan sonra el frenini çekince ve dönmek istediğin yere direksyonu kırınca oluyor dirt rally 2'de böyle
Dirt rally 2 yi oynadım bu direksiyornla aynen dediğiniz gibi bu oyunla alakalı bir sorun

hocam araç çok güçlü olabilir veya direksiyon hassasiyeti çoktur çevirdiğiniz gibi en dibe dayanıyordur. Ve direksiyon ile drift daha zordur.
Araç düz yolda bile sağa atıyor full gazda onun için çabuk hızlanamıyorum

Kimi araçlar çabuk kontrolden çıkıyor kimileride hiç kontrolden çıkmıyor yani drift atim derken tekerleri kaymıyor

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Bor4

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Sağa gitmek sola kır

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
Sola gitmek için sağa kır
evrimagaci.org_public_qna_media_e46ff993447b814d53e089013323fe90.jpeg

Top Bottom