Neler Yeni

"Asgari ücrete Aralık'ta en yüksek yüzdeli zam geliyor !"

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,389
İsim
Burak Karadağ

(Asgari ücreti yükselteceklerine enflasyonu düşürseler daha mantıklı)

SON DAKİKA​

"Bakan Bilgin: Geçtiğimiz dönem asgari ücrete tarihin en yüksek oranında zam yaptık, aralıkta da yapacağız"​

"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Ankara'da "Mesleki Eğitim ve Geliştirme Kurulu Toplantısı"nda değerlendirmelerde bulundu. Bilgin'in gündeminde EYT'den asgari ücret zammına kadar birçok konu vardı."

vergimaasparalira-1475916.jpg

"AYRICA EYT SORUNU DA ARALIK AYINDA MECLİSE GELECEK"​

Bakan Bilgin, Aralık ayında ETY sorununun Meclise geleceğini belirterek, "Elbette sorunlarımız var. Enflasyon sorunu var. Esnafın kredi sorunu var. Esnafın karşı karşıya olduğu emeklilikle ilgili sorunu çözeceğiz. Onların her sorunu bizim sorunumuzdur. Çalışanlarımızın sorunu çözmek için de çalışmalar yapıyoruz. Emekçileri sevindirecek haber vereceğiz. Onları enflasyon karşısında ezdirmeyeceğiz" dedi.

KAYNAK LİNKİ

ucanzebra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
MT
ben mi yanlış biliyorum zaten her aralıkta yeni yıl zamı kararlaştırılıyor ve ocakta alınan maaş her zaman zamlı şekilde alınıyor

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Zaten bu tarz bir açıklama yapılmıştı.
Yılbaşında olacağını söylemişlerdi.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Asgari artar 1 ay sonra her şeye zam gelir. Kısır döngü alıştık artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,389
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

buroxit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
Terkedilmiş İsmetpaşa Mah. Bayrampaşa / İstanbul
İsim
Bahtiyar Sözkesen
Instagram
instagram.com/profiles/buroxit
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199031367267
EYT yi de şubat ayında el atarlarsa dahada uçar bu fiyatlar

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Gelsin aga benim işime yarıyor öğrenciyim devam zorluğu da yok. Temiz para kazanıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,389
İsim
Burak Karadağ
Yıl içinde zaten 2 tane zam yapılacağı söylenmişti.
Enn yüksek dedikleri zaten ne olacak? 10.000₺ yapacak halleri yok zaten. :D
Maksimum 7000₺ olur.
Ne değişecek diye sorarsan 7000 TL asgari ücret alan millet bu sefer diyecek ki "5.500 TL asgari ücret alırken daha değerliydi."
Yine aynı dümen. Kaşıkla ver, kepçeyle al. Şimdi 4 TL olan ekmek 5 TL olur vb. zamlarla yine aynı olayı yaşayacağız.
Yahu dün A-101 e gittim 15'Lİ yumurta 36 TL olmuş aga vallahi deli oldum. 30 lu yumurta 58 TL

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz

(Asgari ücreti yükselteceklerine enflasyonu düşürseler daha mantıklı)

SON DAKİKA​

"Bakan Bilgin: Geçtiğimiz dönem asgari ücrete tarihin en yüksek oranında zam yaptık, aralıkta da yapacağız"​

"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Ankara'da "Mesleki Eğitim ve Geliştirme Kurulu Toplantısı"nda değerlendirmelerde bulundu. Bilgin'in gündeminde EYT'den asgari ücret zammına kadar birçok konu vardı."

Alıntıyı görüntüle

"AYRICA EYT SORUNU DA ARALIK AYINDA MECLİSE GELECEK"​

Bakan Bilgin, Aralık ayında ETY sorununun Meclise geleceğini belirterek, "Elbette sorunlarımız var. Enflasyon sorunu var. Esnafın kredi sorunu var. Esnafın karşı karşıya olduğu emeklilikle ilgili sorunu çözeceğiz. Onların her sorunu bizim sorunumuzdur. Çalışanlarımızın sorunu çözmek için de çalışmalar yapıyoruz. Emekçileri sevindirecek haber vereceğiz. Onları enflasyon karşısında ezdirmeyeceğiz" dedi.

KAYNAK LİNKİ
Esnaf ne alaka onu anlamadım zaten vergi kaçırıyorlar çevremdeki bütün esnafların hali vakti yerinde hepsinin fazladan evleri dükkanları var şu esnafları acımaktan vazgeçin artık çünkü onları memnun etmek imkansız

Top Bottom