Neler Yeni

"Asgari ücrete Aralık'ta en yüksek yüzdeli zam geliyor !"

hihihiha

80+ Bronze

(Asgari ücreti yükselteceklerine enflasyonu düşürseler daha mantıklı)

SON DAKİKA​

"Bakan Bilgin: Geçtiğimiz dönem asgari ücrete tarihin en yüksek oranında zam yaptık, aralıkta da yapacağız"​

"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Ankara'da "Mesleki Eğitim ve Geliştirme Kurulu Toplantısı"nda değerlendirmelerde bulundu. Bilgin'in gündeminde EYT'den asgari ücret zammına kadar birçok konu vardı."

Alıntıyı görüntüle

"AYRICA EYT SORUNU DA ARALIK AYINDA MECLİSE GELECEK"​

Bakan Bilgin, Aralık ayında ETY sorununun Meclise geleceğini belirterek, "Elbette sorunlarımız var. Enflasyon sorunu var. Esnafın kredi sorunu var. Esnafın karşı karşıya olduğu emeklilikle ilgili sorunu çözeceğiz. Onların her sorunu bizim sorunumuzdur. Çalışanlarımızın sorunu çözmek için de çalışmalar yapıyoruz. Emekçileri sevindirecek haber vereceğiz. Onları enflasyon karşısında ezdirmeyeceğiz" dedi.

KAYNAK LİNKİ
Asgari ücrete zam yapıp şimdide herşeyi 3 katına satarlar olan zam almayan memura olcak yine klasik belkide memurlar asgari ücretten az maaş alır artık :D

The GodFather

80+ Silver
asgari ücreti yükseltmek çare değil bu ücreti hangi akla hizmet yükseltiyolar anlamıyorum

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,701
İsim
SANANE
Sanırım kısır döngüye dahil olacak bir zam daha.

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,701
İsim
SANANE

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Ne değişecek diye sorarsan 7000 TL asgari ücret alan millet bu sefer diyecek ki "5.500 TL asgari ücret alırken daha değerliydi."
Yine aynı dümen. Kaşıkla ver, kepçeyle al. Şimdi 4 TL olan ekmek 5 TL olur vb. zamlarla yine aynı olayı yaşayacağız.
Yahu dün A-101 e gittim 15'Lİ yumurta 36 TL olmuş aga vallahi deli oldum. 30 lu yumurta 58 TL
Ekmek zaten 5 TL hocam ?

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,351
İsim
Çağatay
Asgari artar 1 ay sonra her şeye zam gelir. Kısır döngü alıştık artık.
Asgari ücret açıklandığı anda zam geliyor. İnsanlar zamlı maaşını alamadan zam eriyor alım gücü daha da düşüyor.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,245
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
nasıl zarara olmuyor kanka öğrenci olarak ? bende öğrenciyim ondan soruyorum
Hiç geliri olmayan biri için çok kötü. Ama asgari ücret yüzde olarak diğer tüm maaşlardan daha çok zamlanıyor. Enflasyona en çok yaklaşan bu. Keşke enflasyon düşse TL değee kazansa ama olmuyor en azından ben bugün nefes alıyorum zaten yarına çıkacağımız belli değil.

pc ustasi1

80+ Silver

(Asgari ücreti yükselteceklerine enflasyonu düşürseler daha mantıklı)

SON DAKİKA​

"Bakan Bilgin: Geçtiğimiz dönem asgari ücrete tarihin en yüksek oranında zam yaptık, aralıkta da yapacağız"​

"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Ankara'da "Mesleki Eğitim ve Geliştirme Kurulu Toplantısı"nda değerlendirmelerde bulundu. Bilgin'in gündeminde EYT'den asgari ücret zammına kadar birçok konu vardı."

Alıntıyı görüntüle

"AYRICA EYT SORUNU DA ARALIK AYINDA MECLİSE GELECEK"​

Bakan Bilgin, Aralık ayında ETY sorununun Meclise geleceğini belirterek, "Elbette sorunlarımız var. Enflasyon sorunu var. Esnafın kredi sorunu var. Esnafın karşı karşıya olduğu emeklilikle ilgili sorunu çözeceğiz. Onların her sorunu bizim sorunumuzdur. Çalışanlarımızın sorunu çözmek için de çalışmalar yapıyoruz. Emekçileri sevindirecek haber vereceğiz. Onları enflasyon karşısında ezdirmeyeceğiz" dedi.

KAYNAK LİNKİ
hocam öğrenci burslarıda zamlanırmı

şahin doğan

80+ Platinum
Seçim yaklaşıyor :d

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Asgari ücret in artması çok kötü sonuçlar doğurur

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,869
İsim
Bilal Tepe
dayanmaktan başka çaremiz yok umarım hükümet değişince biraz da olsa bir şeyler düzelir
Mesaj otomatik birleştirildi:

her yerde değil
Bizim burda 6 TL ?

Top Bottom