Neler Yeni

🔥İndirim AsiaHorse 120mm 3'lü kasa fanı argb ve renkli (sarı-mor-yeşil- kırmızı) 614 TL

..............

80+ Bronze

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
mehmet demirel

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Furkan
CFM değerlerini göremedim ama deneme amaçlı mordan çektim. Yanında kontrolcü ve kumanda da geliyor gözüküyor. Onlar 300-400 lira rahat eder zaten evrensel 3 pin girişliyse.

..............

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CFM değerlerini göremedim ama deneme amaçlı mordan çektim. Yanında kontrolcü ve kumanda da geliyor gözüküyor. Onlar 300-400 lira rahat eder zaten evrensel 3 pin girişliyse.
Kumanda ve kontrolcü geliyorsa gerçekten bedava olur

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Furkan
Kumanda ve kontrolcü geliyorsa gerçekten bedava olur
Fotoğrafta öyle görünüyor ama detaylı açıklama veya yorumlara bakmadım. Hava akışı yönünden ne çok iyi ne çok kötüdür tahminim bu fanlar. Estetik olarak güzel duruyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aşko Kuşko
2 ay önce 450 TL ye aldım. Kumanda ve kontrolcü dahil. Anakartta argb yoksa bile kumandadan renk veya animasyon seçilebiliyor. Ben mecburen hepsini pwm e taktım. O yüzden işlemci fanı gibi oldu hepsi. Ses yapıyor fanlar onu bilerek alın. Soğutma olarak nzxt nin stok fanlarından daha iyi.

..............

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fotoğrafta öyle görünüyor ama detaylı açıklama veya yorumlara bakmadım. Hava akışı yönünden ne çok iyi ne çok kötüdür tahminim bu fanlar. Estetik olarak güzel duruyorlar.
Renkler sıkıntı ama kolay kolay uyumlu olmaz sistemlerle
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 ay önce 450 TL ye aldım. Kumanda ve kontrolcü dahil. Anakartta argb yoksa bile kumandadan renk veya animasyon seçilebiliyor. Ben mecburen hepsini pwm e taktım. O yüzden işlemci fanı gibi oldu hepsi. Ses yapıyor fanlar onu bilerek alın.
Ses tam güçte yapıyor yazmışlar ama normalde de mi yapıyor

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Furkan
Eşimin sisteme aldım, beyaz tabanlı. Mor da daha tatlı bir hava katar bence. Benimki de beyaz tabanlı ama kendi sistemime takacağımı sanmıyorum :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aşko Kuşko
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses tam güçte yapıyor yazmışlar ama normalde de mi yapıyor
Yapıyor hocam ya. Veya şöyle söyleyim önceden 2 adet nzxt fanımı yazılımdan 45 derecenin altında çalıştırmadan tutuyordum. Şimdi kasa yanımda ve fanları hiç durduramadığım için beni rahatsız ediyor bir miktar. Işık olarak güzel yine alırdım ama aşırı sessiz beklemek de yanlış olur. Işıklar aşırı iyi. Kumandası da çok iyi.

Konusu burada vardı

Son düzenleme:
Top Bottom