Neler Yeni

AŞIRI BÜYÜK BİR FIRSAT KAÇIRMAYIN DERİM DOSTLAR

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
furkan
AC ODYESSEY ULTİMATE 300 TL ULTİMATE VERSİYON 300 SAAT OYNAMIŞ BENİM TARAFIMDAN FATE OF ATLANTİS DLC SİNİ İÇERMESİ NEDENİ İLE TAVSİYE EDİLİR İNDİRİM 21 MAYISA KADAR GEÇERLİDİR İYİ OYUNLAR
NORMAL VERSİYON 150

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,575
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
ULTİMATE 250 ULTİMATE VERSİYON 300 SAAT OYNAMIŞ BENİM TARAFIMDAN FATE OF ATLANTİS DLC SİNİ İÇERMESİ NEDENİ İLE TAVSİYE EDİLİR İNDİRİM 21 MAYISA KADAR GEÇERLİDİR İYİ OYUNLAR
neyi?

ACGG

80+
Ubisoftun kendi sitesindeki indirim koduyla o fiyata geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzeltme
Ac odyssey ultimate indirimsiz 300 liraymış sepet tutarı 500ü geçince 250tl indirim yapıyor.

1000041189.jpg
Bu şekilde 259TL nasıl fiyat sizce?

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Düzeltme
Ac odyssey ultimate indirimsiz 300 liraymış sepet tutarı 500ü geçince 250tl indirim yapıyor.

Alıntıyı görüntüleBu şekilde 259TL nasıl fiyat sizce?
Ultimate pakette AC3 Remastered da var. Üç oyun bu fiyata iyiymiş.

Gerçi ek itemler önemli değilse standart AC Valhalla ve Odyssey 350TL oluyor yanına 150TL lik bir şey daha ekle 250 ye al 😀

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Furkan Görür
ben alışveriş yapamıyorum. Kart bilgisini girince karttan para çekmesi lazım ve kaç TL çektiğini soruyor ama karttan çekmediği için göremiyorum. Çözümü nedir? 4 kart denedim.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,946
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
ben alışveriş yapamıyorum. Kart bilgisini girince karttan para çekmesi lazım ve kaç TL çektiğini soruyor ama karttan çekmediği için göremiyorum. Çözümü nedir? 4 kart denedim.

Kartlar Troy mu?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Furkan Görür

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,946
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113