Neler Yeni

Askerlik için öneriler

Deengesiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Şaban
Agalar nasipse kasımda askere gideceğim daha önce gidenler yada bilgisi olanlar beni sıkmayacak bir telefon önerebilir mi yav :)

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Agalar nasipse kasımda askere gideceğim daha önce gidenler yada bilgisi olanlar beni sıkmayacak bir telefon önerebilir mi yav :)
Zaten seçeneğin yok. Kamera ve android olmayan bir telefon olacak. Radyosu olan tuşlu bir alabilirsin. Piyasada 200-300 TL fiyat bandında var. Ama klonlanmamış telefon olmasına dikkat et. Güvenmediğin yerden alma.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
Rahat ol 6 ay geçip gidiyor , kesinlikle radyolu yada hafıza kartlı bir telefon al yanına da sağlam bir kulaklık müziksiz olmuyor

Deengesiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Şaban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

NNova.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Hasan Genc
Kesinlikle radyosu olan bir telefon+kulaklık olsun
acemi birliğinden usta birliğine geçince ortamı tanırsın çevreyi insanları sonra android telefonu o zaman sokmaya çalışırsın

Şöyle bir slikon tabanlık almıştım iyisi ve kalitelisi olsun, şiddetle bunu da tavsiye ederim çünkü yanında ki arkadaşlarının topukları ağrırken ve parçalnırken bununla hiçbir şey hissetmemiştim

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    139.6 KB · Hit: 44

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Android için olan micro USB şarja uygun tuşlu, kamerasız telefon al. Yavaşta olsa internete giren modeller var.
Micro SD kartta takilabilsin içine doldur şarkını kulaklıkla boş vakitlerde dinle.
Micro USB ile şarj edilebildiği için ailen rastgele bir powerbank gönderir ileriki zamanlarda. Şarj için kavga etmezsin kimseyle.

Asla çok eşya götürme yer değiştirmeler olabilir.

Deengesiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Şaban
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle radyosu olan bir telefon+kulaklık olsun
acemi birliğinden usta birliğine geçince ortamı tanırsın çevreyi insanları sonra android telefonu o zaman sokmaya çalışırsın

Şöyle bir slikon tabanlık almıştım iyisi ve kalitelisi olsun, şiddetle bunu da tavsiye ederim çünkü yanında ki arkadaşlarının topukları ağrırken ve parçalnırken bununla hiçbir şey hissetmemiştim
Çok teşekkür ederim ustam sağ olasın :)

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin
Ustaya geçince komutanların insiyatifine göre Android sokabiliyorsun içeriye. Tuşlu müzik radyo vs. kullanacağın ucuz bir şey alsan yeterli acemi için

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,300
İsim
Recep Can Boyacı
At hırsızlarıyla başarılar dilerim gideceğin yere göre illaki değişir ama bu tipler hep var :D

Deengesiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Şaban
Android için olan micro USB şarja uygun tuşlu, kamerasız telefon al. Yavaşta olsa internete giren modeller var.
Micro SD kartta takilabilsin içine doldur şarkını kulaklıkla boş vakitlerde dinle.
Micro USB ile şarj edilebildiği için ailen rastgele bir powerbank gönderir ileriki zamanlarda. Şarj için kavga etmezsin kimseyle.

Asla çok eşya götürme yer değiştirmeler olabilir.Aslında

At hırsızlarıyla başarılar dilerim gideceğin yere göre illaki değişir ama bu tipler hep var :D
sağını solunu bilmeyenler var diyorlar ne edecez bakalm :D

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,116
İsim
Berk
Islak/kuru mendil kesinlikle
Bot tabanlıgı
Fazla fazla çorap(her gün için 1)
Şimdiki konsepti bilmiyorum geçen sene android izni yoktu, telefon götüreceksen teslim olmadan önce hattının şubesine gidip askercell e geçir. Yoksa birlikte kullanmayı zorlaştırıyorlar, orada yeni hat alırım dersende 2-3 katı bir ödeme alıyorlar bilgin olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,257
Üyeler
150,635
Son üye
donanımprosu
Top Bottom