Neler Yeni

aşkla lanetlenmek sizce böyle bişi varmıdır

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emre Akgün
aşk nedir nasıl hissettirir bugüne kadar hiç deneyimleyemedim . maddi olarak durumum iyi, tip desen meh diyelim , boy 1,79 , yelken açabilicek omuzlarım var, ortamım iyi sevilen biriyim çevremde ve sosyal ortamımda. hani böyle bahsedince kendimi övmüş gibi oldum ama baktığınız zaman kızlar böyle tiplerden hoşlandıklarını dile getirirler.

ben lanet olsun ki bi kez olsun sevilmedim beceremedim olmadı. öyle 7,8 kişiyle aynı anda yazışan bir tipde değilim. yani bilmiyorum galiba kral harald gibi aşk tarafından lanetlendim

Rulep

80+ Gold
Erkekler koşulsuz sevilmez aranan şartları oluşturmuşsun şimdide arama zamanı onu da sen yapacaksın kolay gelsin

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emre Akgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
denedim olmuyor en güzeliyle kötüsüyle evet teklif almadım değil ama durum ben onlara karşı bişey hissetmiyorum deneyiyorum bir kişiyle şuan
mezuniyetim var bu cuma eğer olmassa bir daha bu işlere girişmicem

Hanaz

80+ Silver
aşk nedir nasıl hissettirir bugüne kadar hiç deneyimleyemedim . maddi olarak durumum iyi, tip desen meh diyelim , boy 1,79 , yelken açabilicek omuzlarım var, ortamım iyi sevilen biriyim çevremde ve sosyal ortamımda. hani böyle bahsedince kendimi övmüş gibi oldum ama baktığınız zaman kızlar böyle tiplerden hoşlandıklarını dile getirirler.

ben lanet olsun ki bi kez olsun sevilmedim beceremedim olmadı. öyle 7,8 kişiyle aynı anda yazışan bir tipde değilim. yani bilmiyorum galiba kral harald gibi aşk tarafından lanetlendim
Lanet büyü bunlar boş iş erkek adam erkek sever net

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Serhan emre
denedim olmuyor en güzeliyle kötüsüyle evet teklif almadım değil ama durum ben onlara karşı bişey hissetmiyorum deneyiyorum bir kişiyle şuan
mezuniyetim var bu cuma eğer olmassa bir daha bu işlere girişmicem
Kral bu işlere girişimiycem diyip pes etme anlattığın gibi biriysen kızlarla bol bol pratik yap,konuş elbet senle ilgilinen bi kız olur

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emre Akgün
Lanet büyü bunlar boş iş erkek adam erkek sever net
dostum ben seven taraf oldum diyorum herzaman ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral bu işlere girişimiycem diyip pes etme anlattığın gibi biriysen kızlarla bol bol pratik yap,konuş elbet senle ilgilinen bi kız olur
işte bende bu duruma rağmen olmamasından şikayetciyim arkadaşlar arasında sana yapıcaz yapıcaz dalgası oluyor gerçekten anlamıyorum

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Aydın

olmuyor valla ne yaparsan yap zaten herkes kucak kucağa ciddi ilişki düsünen kalmadı eskisi gibi herkes 2 3 günlük iliski yapıyor artık çok zor birini bulup güvenmek en iyisi arkadas cevrende biri varsa ona fln yavsa baska türlü zor yaparsın

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emre Akgün
olmuyor valla ne yaparsan yap zaten herkes kucak kucağa ciddi ilişki düsünen kalmadı eskisi gibi herkes 2 3 günlük iliski yapıyor artık çok zor birini bulup güvenmek en iyisi arkadas cevrende biri varsa ona fln yavsa baska türlü zor yaparsın
son 1 yıldır dediğin gibi yapıyorum birisi beni cepte olarak gördüğünü dile getirdi diyelim diğeri şuan konuşuyorum ama o da aynı şekilde ya red eder ya da ben teklif etmem çünkü midem bulanıyor artık

Kara*

80+ Silver
nalet falan yok ciddi ilişkiler artık kalmadı ne güven ne sadakat bitti ya takılırsın ya da yakın çevrenden kafa birini bulmaya çalışırsın öyle seni cepte görecek takılmalık kıza ne ilgi gösteririm ne mesaj yazarım misal zaten sana da etkilerini göstermiş baya

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ömer
Aramakla olucağını düşünmüyorum bu işlerin. İnsta veya uygulamalardan günde 50 kızla eşleşip yazan tiplerden değilsen tabi o zaman illaki 1 2 tane düşürürsün ne kadar kötü olsan bile ama kızlarda aynı şekilde 50 tane mesaj alıp senin gibi bir sürü erkekle konuşmuş oluyor. İnsanların mideleri kaldırıyor devam etsinler herkes ciddi ilişki de aramıyor ama belki takılmak için kullanabilirler lafım yok. Yaşın kaç söylememişsin yada ben kaçırdım ama hayat sevgili aşk meşk değil. Tabi hayatı yaşamak herkese göre farklı ama sen ..baz olma gerek yok efendilik kazanır.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Anıl Aykın

Hocam sahip olman gereken şeylere sahip gibi duruyorsun zaten sağlığında yerindeyse. Bu muhabbetlere giripte hayatını mahvetme bence. Eğer kendini tutamazsan sıkıntı.

ysuflix

80+ Gold
Yaş 19 Maddi durumum boyum 1.87 diğer özelliklerimiz kısmen benzer. Bende de aynı durum var. Hiç yaşayamadım üniversiteyi bitiriyorum öyle düşün. Akışına bıraktım kasmıyorum ben.

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Emre Akgün
Aramakla olucağını düşünmüyorum bu işlerin. İnsta veya uygulamalardan günde 50 kızla eşleşip yazan tiplerden değilsen tabi o zaman illaki 1 2 tane düşürürsün ne kadar kötü olsan bile ama kızlarda aynı şekilde 50 tane mesaj alıp senin gibi bir sürü erkekle konuşmuş oluyor. İnsanların mideleri kaldırıyor devam etsinler herkes ciddi ilişki de aramıyor ama belki takılmak için kullanabilirler lafım yok. Yaşın kaç söylememişsin yada ben kaçırdım ama hayat sevgili aşk meşk değil. Tabi hayatı yaşamak herkese göre farklı ama sen ..baz olma gerek yok efendilik kazanır.
güzel söylemişsin ama biyerden sonra insan çevresinden imrenebiliyor güzel ilişkileri görüp

Top Bottom