Neler Yeni

Assassin's creed valhalla Çok Zor olması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
Merhabalar ben geçenlerde assassin's creed valhallaya başladım ve amacımda dümdüz hiyaden gidip oyunu bitirmekti yani istisnalar dışında hiç yan görev yapmak istemiyordum çünkü birkaçına göz attım ve daha 2.sinden baydım bende dümdüz ana hikayeden gitmeye başladım. ilk başlarda iyidi. (BURDAN SONRASINDA SPOİLER VAR) ---------------------------- neyse ingiltere bölümleri iyidi sonra asgard bölümü açıldı ve asgarda gittiğimde daha gücüm 43 fln idi ama bana 90 lık boslar geiyordu. ilkini zorda olsa geçtim. sonra inşaatçı bossunu defalara denememe rağmen yenemedim. sonrasında eski save e dönüp dünyada biraz kasıldım ve yaklaşık 63 fln oldu gücüm geldim çok rahat kestim bossu. sonrasında jothunheim'a gittim oranın zorluk seviyesi 190. idi ve ben daha 75 dim neyse boss çıkmaması umuduyla devam ederken adını tam hatırlamıyorum ama büyük bir boss çıktı ve yaklaşık 4/5 saat aralıklarla o bossu yenmeye çalıştım fakat artık yenemıyceğimi anlıyınca oyun modunu kolaya aldım. Sonrasında mimirin kuyusuna giderken Loki geldi
ondada hareketleri tam çözemediğim için zorlandım. sonra kolaya çektim yine yine öldüm yine ve yine meyersem sorun bendeymiş loki atak yaptıktan sonra vurcakmışım. neyse bunu öğrendikten sonra oyunu normale çekip öldürdüm. sonrasında jothunheimdan ayrıldım ve şimdide asgarda gitmem gerekiyor ve oranın zorluk seviyesi 350 ve ben daha 80 im. bu gidişle oyuna devam edemiyceğimden korkuyorum. yardımcı olurmusunuz?

Not: Aceleyle yazdığım için noktalama işaretleri kullanamadım kusura bakmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Yan görevler bu yüzden var seviyeni öyle yükseltebilirsin.

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Oğuz
Dostum sen niye iksir içip Asgarda gidiyorsunki. Bence ingilteredeki bölgeleri keşfet zaten gücün artacak ekipmanlar gelişcek.
Ben 102 saat gömdüm güç 450 ingiltere tamamen bitti.
Şu an irlanda DLC sini oynuyorum.
Asgard 350 güç seviyesinde hala devam etmedim.
Oyun zorluğu en zorda oynuyorum.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
Bende asgarda yeni geldiğimiz kısımdayım ama oyun hiç sarmadı devam edesim yok ne yapsam bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum sen niye iksir içip Asgarda gidiyorsunki. Bence ingilteredeki bölgeleri keşfet zaten gücün artacak ekipmanlar gelişcek.
Ben 102 saat gömdüm güç 450 ingiltere tamamen bitti.
Şu an irlanda DLC sini oynuyorum.
Asgard 350 güç seviyesinde hala devam etmedim.
Oyun zorluğu en zorda oynuyorum.
Tamamdır deneyiceğim.

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Klaus
Aslında yan görev yapmana gerek yok oyunu bitirmek için ben yapmadan 40 saate bitirmiştim ama gücün az olduğu için kesmesi zaman alıyor baya iyi oynamayan gerekiyor

Top Bottom