Neler Yeni

Assetto Corsa oynayamıyorum

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
Yeni aldım oyunu herhangi bir pistte herhangi bir araçta ne yaparsam yapayım virajlarda teker kayıyo f1 arabası olsun normal araba olsun viraja 1. vitesle bile girsem kaymaya başlıo konsolla oynuyorum yardımcı olurmusunuz

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Oyun simülasyon oyunu değil mi bildiğim kadarıyla biraz zor gaza az basmalısın ki araç kaymasın

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun simülasyon oyunu değil mi bildiğim kadarıyla biraz zor gaza az basmalısın ki araç kaymasın
evet biliyorum da yinede çok fazla kayıyo millet konsolla çok iyi oynuo

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
bende de aynı sorun oldu oynayamdım sildim

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
valla bende oynayamadım beğenmedim çok karışık ayarlar vs beğenmedim sildim forza 4 adamdır

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden
Asetto Corsa'nın fizikleri çoğu oyundan daha farklı oyuna ilk girişinde sürememen çok normal.

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende de aynı sorun oldu oynayamdım sildim
valla yeni modlar girdim baya sardı silmicem öğrenirim
valla bende oynayamadım beğenmedim çok karışık ayarlar vs beğenmedim sildim forza 4 adamdır
kanka sim oyunlarında daha gerçekçilik oluyor direksiyon alırsam ilerde süper olur
Asetto Corsa'nın fizikleri çoğu oyundan daha farklı oyuna ilk girişinde sürememen çok normal.
valla bilmiyorum düzlükte falan baya iyi viraja geliyorum dönerken lastik yakma sesleri kaymalar oluo

The GodFather

80+ Silver
PC den oynuyorum oyunu ilk oynadığımda direk silmiştim baya zor geldi ama sonra tekrar indirdim şuan baya iyiyim diyebilirim. Alışmak lazım.
AC den önce FH4-5 oynuyordum onlar artık basit geliyor bana hatta onları sildim AC daha gerçekçi daha keyifli.

Fortunata

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Uğur Hasmaden
Instagram
ugur_hasmaden

kanka sim oyunlarında daha gerçekçilik oluyor direksiyon alırsam ilerde süper olur

valla bilmiyorum düzlükte falan baya iyi viraja geliyorum dönerken lastik yakma sesleri kaymalar oluo
Ben G29 ile oynuyorum, araçların kaç ile viraja gireceğini bir süre sonra hissetmeye başlıyorsun. Direksiyon almadan öncede mouse ile oynuyordum.

The GodFather

80+ Silver

shuto haritada oyna orda alışırsın

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
bende çok oynamak istdim ama beceremdım diye sildim arabayı çeviriyorum dümdüz duvara gırıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben G29 ile oynuyorum, araçların kaç ile viraja gireceğini bir süre sonra hissetmeye başlıyorsun. Direksiyon almadan öncede mouse ile oynuyordum.
bi ara beraber girek sarıyorsa

ByHamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Hamza Demirhan
keşke g29 um olsa fjwaıfn
valla map ile alakası olduğunu sanmıyorum ama denicem. Normalde f1 2022 oynuyorum yani nerede fren basmam gerektiğini biliyorum yinede fren basar basmaz kayıyor bence ayarlarla ilgili internetteki ayarlarda işe yaramadı

ElmorsS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Emrah
ABS açık mı o yüzden kayma yapıyordur açık olması lazım her araçta da olmuyo sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,971
Üyeler
149,115
Son üye
mustafakiilic1
Top Bottom