Neler Yeni

ASUS 27"XG27VQ Monitör Sorunu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ÇağkanKaplan

Arkadaşlar Bilgisayar Açılırken Anakart Logosu Pixelli Bulanık Şekilde Gözüküyor Anakartı Güncelledikten Sonra Bu Şekilde bir şey Oldu Tv Bağlıyorum Bu Şekilde bir şey Gözükmüyor Cam Gibi Net Fakat Monitördeyken Bu Şekilde Değil Sadece Bilgisayar Açılırken Bu Şekilde Normal Kullanımda Sorun Yok Pixel Testine Soktum Her Hangi Bir Pixel Sorunu Da Yok Sadece Açılırken Dediğim Gibi, Yazıların Arkasında Gölgelenme Var Farklı Bir Kablo ile Denedim Sonuç Alamadım Eski Bios Sürümüne Döndüm Gine Aynı Yardımcı Ola Bilicek Varsa Şimdiden Teşekkür Ederim!​

Ekler

• WhatsApp Görsel 2023-06-28 saat 02.33.23.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-06-28 saat 02.33.23.jpg
    84 KB · Hit: 37

batuhan0088

80+ Bronze
Bios güncellemesinde firma logosunu güncellemiştir. Tv nin görüntüsü ile monitör bir olmadığı için o şekilde görünüyor olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ÇağkanKaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios güncellemesinde firma logosunu güncellemiştir. Tv nin görüntüsü ile monitör bir olmadığı için o şekilde görünüyor olabilir.
Bios Girdiğimde Ful Screen Logo Of Yapınca Normal Windows 11 Şeklinde Açılıyor Logo Gözükmeden O Zaman Sorun Gözükmüyor Attım UEFI Format Nedeni Mi Sorun Oldu Anlamadım Biraz Bilginiz Varsa Yardımcı Olursanız Sevinirim?

Top Bottom