Neler Yeni

Asus 45 gündür gelip ürünü almıyor!

elmira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sergen Aslan
Asus B450M-KII anakart aldım gayet güzel kullanıyordum daha sonra ekrana görüntü gelmemeye başladı.

Bilgisayarın diğer bileşenlerini tek tek farklı PC’de kontrol ettim sorunsuz olduğunu gördüm.

Ürün 1 haftalık olduğu için garantiye yollamak istedim ve talep oluşturdum. UPS kargo gelip ürünü teslim alacak dediler. 45 gündür bekliyorum ne gelen var ne giden. Defalarca aradım Asus’u sürekli 3 gün içinde gelip alacaklar talep oluşturduk diyorlar lakin gelmiyorlar.

MurHas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Murat Demir
UPS Kargo'yu kendin arayıp rsndevu oluşturuyorsun ertesi gün gelip alıyorlar onlara ASUS'un sana verdiği hizmet numarasını veriyorsun bu kadar.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Berat Tekin
Asus B450M-KII anakart aldım gayet güzel kullanıyordum daha sonra ekrana görüntü gelmemeye başladı.

Bilgisayarın diğer bileşenlerini tek tek farklı PC’de kontrol ettim sorunsuz olduğunu gördüm.

Ürün 1 haftalık olduğu için garantiye yollamak istedim ve talep oluşturdum. UPS kargo gelip ürünü teslim alacak dediler. 45 gündür bekliyorum ne gelen var ne giden. Defalarca aradım Asus’u sürekli 3 gün içinde gelip alacaklar talep oluşturduk diyorlar lakin gelmiyorlar.
Hocam gönderdiniz mi gonderiyseniz süreç nasıl geçti

elmira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sergen Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam gönderdiniz mi gonderiyseniz süreç nasıl geçti
Hocam kargo kaybolmuş daha sonra ben şikayetçi oldum. Avukat şikayetçi oldu lakin mahkeme veya duruşma felan bir şey olmadan kargo Asus’un servisinde çıktı. Benden Asus tamir ücreti aldı garantili ürünümden. Daha sonra 1 ay felan daha sürdü kargonun geri gelmesi :) işin aslı 4-5 ay sürdü bizim anakart macerası

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,753
İsim
Eren Güven
Hocam kargo kaybolmuş daha sonra ben şikayetçi oldum. Avukat şikayetçi oldu lakin mahkeme veya duruşma felan bir şey olmadan kargo Asus’un servisinde çıktı. Benden Asus tamir ücreti aldı garantili ürünümden. Daha sonra 1 ay felan daha sürdü kargonun geri gelmesi :) işin aslı 4-5 ay sürdü bizim anakart macerası
asus marka bir şey alıyosanız garantisi var mı diye sormayın. çünkü yoktur

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Berat Tekin
Bende götürdüm geçen bekliyorum hayırlısı

Top Bottom