Neler Yeni

ASUS A15 AYNI MODEL SERİ NO FAKLI HANGİSİ?

temet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
musatafa

Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP037​

Asus Tuf Gaming A15 FA507NV-LP039​

arasındaki fark ne acaba ?
bilen varmı lp039 stokları bitmiş buarada

REKTAXK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kuzey Deniz Gümüş
Tam emin değilim arasındaki fark ne fakat birinin sonu 37 ile bitmesi ötekinin 39 ile bitmesi bana 39 ile biten daha yüksek bir numara olduğu için daha yeni izlenimi veriyor. Ama stokları bitmişse beklemeye değer mi bilmiyorum, kesin bilgi değil bu zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapay zekaya sordum ve bunları dedi;
"Kısacası, Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP037, FA507NV-LP039'dan daha güçlü ve daha pahalı bir modeldir. Ana farklılıklar işlemci, RAM ve fiyattır. Zorlu oyunlar ve çoklu görev için en iyi performansa ihtiyacınız varsa, FA507NV-LP037 daha iyi seçimdir. Ancak, bütçeniz kısıtlıysa veya en iyi performansa ihtiyacınız yoksa, FA507NV-LP039, daha düşük bir fiyat etiketine sahip yetenekli bir oyun bilgisayarıdır."

Kaynak: Bard AI

temet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
musatafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam emin değilim arasındaki fark ne fakat birinin sonu 37 ile bitmesi ötekinin 39 ile bitmesi bana 39 ile biten daha yüksek bir numara olduğu için daha yeni izlenimi veriyor. Ama stokları bitmişse beklemeye değer mi bilmiyorum, kesin bilgi değil bu zaten.

Yapay zekaya sordum ve bunları dedi;
"Kısacası, Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP037, FA507NV-LP039'dan daha güçlü ve daha pahalı bir modeldir. Ana farklılıklar işlemci, RAM ve fiyattır. Zorlu oyunlar ve çoklu görev için en iyi performansa ihtiyacınız varsa, FA507NV-LP037 daha iyi seçimdir. Ancak, bütçeniz kısıtlıysa veya en iyi performansa ihtiyacınız yoksa, FA507NV-LP039, daha düşük bir fiyat etiketine sahip yetenekli bir oyun bilgisayarıdır."

Kaynak: Bard AI
A15 FA507NV-LP037 fiyatı daha uygun ama
anlamadım gitti?

REKTAXK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kuzey Deniz Gümüş
A15 FA507NV-LP037 fiyatı daha uygun ama
anlamadım gitti?
Yapay zeka buna böyle cevap verdi;

"Evet, A15 FA507NV-LP037 fiyatı daha uygun. Ancak, daha güçlü işlemci ve RAM'e sahip olduğu için, daha yüksek performans sunar. Bu da, zorlu oyunlar ve çoklu görev için daha iyi bir seçim olduğu anlamına gelir.

Eğer bütçeniz kısıtlıysa veya en iyi performansa ihtiyacınız yoksa, A15 FA507NV-LP039 yine de iyi bir oyun bilgisayarıdır. Ancak, daha güçlü bir işlemci ve RAM ile daha iyi performans elde etmek istiyorsanız, A15 FA507NV-LP037'yi tercih etmelisiniz."
1703431908666.png

"Evet, A15 FA507NV-LP037 fiyatı daha uygun. Ancak, daha güçlü işlemci ve RAM'e sahip olduğu için, daha yüksek performans sunar. Bu da, zorlu oyunlar ve çoklu görev için daha iyi bir seçim olduğu anlamına gelir.

Eğer bütçeniz kısıtlıysa veya en iyi performansa ihtiyacınız yoksa, A15 FA507NV-LP039 yine de iyi bir oyun bilgisayarıdır. Ancak, daha güçlü bir işlemci ve RAM ile daha iyi performans elde etmek istiyorsanız, A15 FA507NV-LP037'yi tercih etmelisiniz."
1703431908666.png
Görünüşe göre birazcık kafası karışmış, ama dediğine göre 037 daha iyi bir performans sunuyor.

temet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
musatafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Alıntıyı görüntüle

Görünüşe göre birazcık kafası karışmış, ama dediğine göre 037 daha iyi bir performans sunuyor.
valla reis çok saol resmi sitelerinede baktım bi bilgi yok benimde içime kurt düştü yani anlamadım 037ye mecbur kaldık ozaman aha :)

Alıntıyı görüntüle

galiba bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Dax Saz
Konuyu hortlattım ancak ben de bundan bir tane aldığım için merak edenlere yardımcı olayım. Aralarında hiçbir fark yok. Hem de hiçbir fark. İsteyen şu adresten inceleyebilir. Ben etraflıca inceledim hiçbir fark göremedim. Gören varsa yazsın. Listede en üstlere yakın model numaraları yazıyor. Tıklayın, kendiniz görün.

Top Bottom