Neler Yeni

Asus Armory Crate uygulaması silinmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasovv
Öncelikle selamlar.
Sorunum şu Armory Crate adlı uygulama ilk zamanlar çalışıyordu ancak sonradan düzgün çalışmamaya başladı.
Bende silip tekrar yüklemek istedim. Sildikten sonra ise tekrar yüklediğimde bir hata vermeye başladı.
Yaklaşık 3 4 kez silip yükle yaptıktan sonra bir de forum üyelerine sormak istedim.
Bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

İyi Forumlar...

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,834
İsim
Oğuz
Uygulamalar ve özelliklere gelip silmeyi dene. Microsoft Store'da da bulunuyor.
Denetim masasında Armoury Crate'e bağlı 1-2 uygulama daha var onları da sil.
resim_2023-05-18_222403285.png

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Öncelikle selamlar.
Sorunum şu Armory Crate adlı uygulama ilk zamanlar çalışıyordu ancak sonradan düzgün çalışmamaya başladı.
Bende silip tekrar yüklemek istedim. Sildikten sonra ise tekrar yüklediğimde bir hata vermeye başladı.
Yaklaşık 3 4 kez silip yükle yaptıktan sonra bir de forum üyelerine sormak istedim.
Bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

İyi Forumlar...
bi zamanlar bendede olmaya başladı forumlarda çözümü var şuan hatırlamıorum ama yabancı kanaktan indirmiştim düzeldi bu arada asus donanımı kullanan her kullanıcı armouy create yazılımını kullanmalı özellikle laptop kullananlar batarya ömrünü ve oun içi performansta çok başarılı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasovv
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi zamanlar bendede olmaya başladı forumlarda çözümü var şuan hatırlamıorum ama yabancı kanaktan indirmiştim düzeldi bu arada asus donanımı kullanan her kullanıcı armouy create yazılımını kullanmalı özellikle laptop kullananlar batarya ömrünü ve oun içi performansta çok başarılı.
Doğrudur hocam. Bende Asus ROG Strix G513RM-HQ163 modeli var. Aldığımdan beri doğru düzgün kullanmıyordum baya fark oldu. Şimdi geçmek istememin serbebide bu sefer ASUS ROG STRIX SCOPE TKL klavyesini sipariş ettim. Gelmedende şu sorunu halledeyim dedim. Sonunda hallettim :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Yunus Yılmaz
Konu sahibi arkadaş sorunu çözdü mü acaba? Çok etkili ve basit bir yöntemi var çünkü bu sorunun. Çözülmediyse anlatayım.

Top Bottom