Neler Yeni

Asus dsl-ac51 bütün ışıklar yanıyor ama internet yok

alipak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
ali pak
Merhaba 1 ay once modemde ışıklar yanmasına ragmen internete girmiyordu bizde teknik servise gönderdik baska modemle idare ettik sonra daha bugün degisim yaptilar aldım modemi taktim ve yine ayni sorum var işıklar yaniyor ne wifi de nede lan olarak giremiyorum ucret iadesi yapıyolarmı kronik sorunluymuş diyolar

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Ng3
Merhaba aynı modemden bende mevcut 2 kere adaptörü bozuldu bende başka modemlerden uyan biriyle değiştirdim ikisinde de düzeldi.
Elinde aynı güçte adaptör varsa o şekilde denemeni tavsiye ederim ancak başka bir sorun da olabilir.

alipak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
ali pak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba aynı modemden bende mevcut 2 kere adaptörü bozuldu bende başka modemlerden uyan biriyle değiştirdim ikisinde de düzeldi.
Elinde aynı güçte adaptör varsa o şekilde denemeni tavsiye ederim ancak başka bir sorun da olabilir.
Sendede internet yokmuydu işıklar yanmasına rağmen

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mehmet Ali DENİZ
İlgilendiği Kategoriler
Siber Güvenlik, Güvenlik Duvarı, Anti Virüs, Domain Controller, File Server, Oyun ve Bilgisayar Bileşenleri
Merhaba,
Aynı sorun bende de bulunmakta, ışıklar yanıyor ama internet çıkışı yok. O esnada ya adsl kablosunu tak çıkar yapıyorum ya da modemi aç kapa yapıyorum düzeliyor. Son 1 ay içerisinde böyle yapmaya başladı. Ben servis sağlayıcı firmanın çalışmalarından ötürü olabileceğini değerlendirmekteyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,109
Üyeler
157,032
Son üye
Rim44
Top Bottom