Neler Yeni

Yardım Asus dsl n-16 Kullanıcı adı şifre hatası

SCOLT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Ahmet Taha
Arkadaşlar merhaba bundan 2 ay önce vodafone 8mbps internet aboneliğimi bırakıp Türk telekom 50mbps olan paketine geçtim ama ben modemimin mobil uygulama üzerinden önceden arayüzüne ulaşabiliyordum ama şimdi yeni kullanıcı adı ve şifre olduğundan onları girmem gerekiyor fakat girdiğimdede yanlış diyor nasıl çözücem bilemedim zaten 3-4 yanlış girince 5dk block atıyor kullanıcı adı şifreyide sms ile öğreniyorum türk telekomun sitesinden gördüğüm kadarıyla ama yine yanlış bir bildiğiniz varsa yardımcı olurmusunuz ?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
admin
turktelekom
deneyin.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kanka valla ne dediğini anlayamıyorum deneme ne ? sen nasıl giriyorsun? Bide admin türk telekom nasıl diyicem ?
Kullanıcı adı : admin
Parola : turktelekom

SCOLT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Ahmet Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba bundan 2 ay önce vodafone 8mbps internet aboneliğimi bırakıp Türk telekom 50mbps olan paketine geçtim ama ben modemimin mobil uygulama üzerinden önceden arayüzüne ulaşabiliyordum ama şimdi yeni kullanıcı adı ve şifre olduğundan onları girmem gerekiyor fakat girdiğimdede yanlış diyor nasıl çözücem bilemedim zaten 3-4 yanlış girince 5dk block atıyor kullanıcı adı şifreyide sms ile öğreniyorum türk telekomun sitesinden gördüğüm kadarıyla ama yine yanlış bir bildiğiniz varsa yardımcı olurmusunuz ?
Kullanıcı adı : admin
Parola : turktelekom
Şimdi deniyorum

firat sobutay

80+ Platinum
En İyi Cevap
49
Modem kurulumunu kendiniz mi yaptınız? Eğer onlar kurduysa.
Ya
Username: admin
Password: admin 'dir.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yanlış kanka olmuyor:( ben nasıl öğrenicem ya acaba bugün asus müşteri Hizmetlerinimi arasam
Mac veya başka bir şeyden söyleyebilirler belki şifreyi ara istersen.

SCOLT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Ahmet Taha

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,711
İsim
Gtx 1090Tİ
ip adresini google arama yerine yaz
sonra kullanıcı adı ve şifreni gir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom