Neler Yeni

ASUS Ekran Kartı Garanti Hakkında

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
Merhaba arkadaşlar 4 Ağustos 2022 (fatura kesim tarihi de aynı) tarihinde Gaming Gen TR sitesinden ASUS DUAL RX6700 XT ekran kartını satın almıştım. Bugün ASUS'un sitesinden garanti sorgulama yaptığımda garanti bitiş tarihi 12/07/2025 olarak gözüküyor. Ekran kartının garanti süresi 3 yıl ama sipariş verdiğim tarihten neredeyse 1 ay öncesinden ürünün garantisi bitiyor. Şimdi almış olduğum ürün daha öncesinden kullanılmış, açılmış mı oluyor?

Farway

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar 4 Ağustos 2022 (fatura kesim tarihi de aynı) tarihinde Gaming Gen TR sitesinden ASUS DUAL RX6700 XT ekran kartını satın almıştım. Bugün ASUS'un sitesinden garanti sorgulama yaptığımda garanti bitiş tarihi 12/07/2025 olarak gözüküyor. Ekran kartının garanti süresi 3 yıl ama sipariş verdiğim tarihten neredeyse 1 ay öncesinden ürünün garantisi bitiyor. Şimdi almış olduğum ürün daha öncesinden kullanılmış, açılmış mı oluyor?
Neymiş bu gaming gen aga 2 konu alttada yine kullanılmış kart satmışlar

mythrowib

80+ Silver
Asusdan gaminggene geldiği zaman garanti başlıyor.

mythrowib

80+ Silver

Uğur Altun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Uğur Altun
Instagram
uguraltunn_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olmuyor galiba ama onun süresi bitmedimi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Süresi bitmediyse cashbackin katılabilirsin diye hatırlıyorum 1-1.5 yıllık ekran kartıyla bile katılanlar vardı
Ben zaten kartı 4 Ağustos gününde satın almıştım. Kampanya aralığında

Top Bottom