Neler Yeni

ASUS GeForce DUAL RTX 3060 V2 OC 12GB [9.372 ₺]

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,584
İsim
Burak Karadağ
İndirim de sayılırmı bilemedim arada kaldım ama atmış olayım yine de bilginiz olsun.

• Beğen
Reaksiyonlar: f0ze

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Ara ara 9k altına düşen modeller oluyor

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Mayıs'ta eğer anormal bir kur yükleşi olmaz ise, 9.000 TL altında rahat bulunabileceğini tahmin ediyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Geçen pc hocası fiyatlar böyle giderse temmuz ayında çok daha düşük seviyeleri göreceğiz demişti Tr ile yurtdışı üründe 50usd den başlayan farklar var o da vergi kargo falan dedi ama kart modeli yükseldikçe arada ki makas artıyor bu çok saçma

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Geçen pc hocası fiyatlar böyle giderse temmuz ayında çok daha düşük seviyeleri göreceğiz demişti Tr ile yurtdışı üründe 50usd den başlayan farklar var o da vergi kargo falan dedi ama kart modeli yükseldikçe arada ki makas artıyor bu çok saçma
Şuanlık makaslar haddinden fazla katılıyorum. Ancak düzelme olsa bile yurt dışında mesela 9.000 TL olan RTX 3060 Ti var diyelim, birebir aynı modeli alabileceğimiz fiyat herhalde 10.000 TL olur. Bu tür farklarda ki makasların yükselmesinin sebebi ürünün değerinin yüksek olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Tedarik etmesi ayrı, satması ayrı dert olabilir.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Şuanlık makaslar haddinden fazla katılıyorum. Ancak düzelme olsa bile yurt dışında mesela 9.000 TL olan RTX 3060 Ti var diyelim, birebir aynı modeli alabileceğimiz fiyat herhalde 10.000 TL olur. Bu tür farklarda ki makasların yükselmesinin sebebi ürünün değerinin yüksek olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Tedarik etmesi ayrı, satması ayrı dert olabilir.
Ben yurtdışı ile Tr piyasası arasında üst düzey modellerde 1k normal karşılıyorum

serseri26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
murat kara
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,584
İsim