Neler Yeni

Asus gtx 1050 ti Fanları dönmüyor

WoWe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus Emre Gezginci
İyi günler ekran kartımı uzun zamandır kullanıyorum ve hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım ama son 1 haftadır bilgisayarımın ekran kartı fanları dönmüyor driverlarım da güncel ne yapmam lazım Not: 50-60 derece olunca otomatik dönmüyor.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
0DB KORKMAYA GEREK YOK

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çetin Kandemir
Ekran kartı fan bağlantı kablosunu kontrol edin kopmuş veya yerinden oynamış olabilir

WoWe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus Emre Gezginci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyuna girdiniz mi? Boşta fanlar dönmez.
evet girdim 96 dereceye kadar çıktı son anda kapattım pcyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı fan bağlantı kablosunu kontrol edin kopmuş veya yerinden oynamış olabilir
az önce baktım kabloya ama bir sıkıntı göremedim

0DB KORKMAYA GEREK YOK
Her zaman çalışan fanlar şuan çalışmıyor ama :/

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çetin Kandemir
evet girdim 96 dereceye kadar çıktı son anda kapattım pcyi

az önce baktım kabloya ama bir sıkıntı göremedim

Her zaman çalışan fanlar şuan çalışmıyor ama :/
Bu şekilde kullanmamanı tavsiye ederim çevrende bu işlerle haşır neşir biri varsa ona gösterebilirsin

Resdly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Resdly
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Teknik destek ve yatırım
İyi günler ekran kartımı uzun zamandır kullanıyorum ve hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım ama son 1 haftadır bilgisayarımın ekran kartı fanları dönmüyor driverlarım da güncel ne yapmam lazım Not: 50-60 derece olunca otomatik dönmüyor.
Ekran kartını çıkarın eğer GARANTİSİ YOKSA bu yöntemi deneyebilirsin fan yapraklarına güç veren kabloyu bulunuz daha sonra bunu çıkarıp takın ve öyle deneyin eğer fanlar hala dönmüyor ise 30-40 TL ye fan yapraklarını bulabilirsiniz fan yapraklarini soğutucu bloktan çıkarın ve yeni fan yapraklarını monte edin sorununuz çözülecektir. Saygılar.

• Beğen
Reaksiyonlar: WoWe
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Tunahan Boran
Ekran kartını kontrol edebilmek için gpu tweak 2 gibi veya msı afterburner gibi bir uygulama kullanıyormusunuz hocam bazen 2 uygulama çakışınca kartın fanları hiçbir şekilde dönmeyebiliyor kendi sistemimde yaşadım

WoWe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus Emre Gezginci
Ekran kartını kontrol edebilmek için gpu tweak 2 gibi veya msı afterburner gibi bir uygulama kullanıyormusunuz hocam bazen 2 uygulama çakışınca kartın fanları hiçbir şekilde dönmeyebiliyor kendi sistemimde yaşadım
msı afterburner kullanıyordum sadece

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,697
Üyeler
149,767
Son üye
Recklees
Top Bottom