Neler Yeni

Yardım Asus Notebook Açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Seyithan Arslan
Arkadaşlar notebook a su dökmüştüm açıp temizledim herhangi bir oksitlenme veya paslanma söz konusu değil, tekrar topladım açtığımda windows ta düzeltiyoruz yazısı gibi bir şey çıktı sonra ekran kapandı bir daha açılmadı güç ışığı yanıyor bataryayı söküp denedim olmadı belki ekranda sorun vardır diye düşündüm monitöre bağladım yine ekran gelmedi güçten kesip statik elektriğini de aldım fakat hiç bir şekilde açılmıyor. Sudan dolayı herhangi bir parça arıza yapmış olabilir arızalı parçayı nasıl bulabirim anlayan var mıdır.

Laptop Modeli:

ASUS X509FB CORE İ5 8265U​

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Uğur
kısa devre yapmış olma ihtimali çok yüksek tam anlamıyla kurumadan başlatmanız büyük bir hata olmuş sudan kaynaklı hasarlarda arızalı parçayı bulmak çok zor servis e götürmenizi öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Seyithan Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kısa devre yapmış olma ihtimali çok yüksek tam anlamıyla kurumadan başlatmanız büyük bir hata olmuş sudan kaynaklı hasarlarda arızalı parçayı bulmak çok zor servis e götürmenizi öneririm
servisle uğraşmak istemiyorum hocam anakartı değiştirsem bi ihtimal düzelir gibime geliyor ama anakartı nereden bulabilirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,981
Üyeler
149,809
Son üye
Ectomy
Top Bottom