Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus Prime A520M-E Anakart ışığı yanıp sönüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can
Asus Prime A520M-E Anakartında sürekli olarak turuncu ışık yanıp sönüyor bilgisayarı toplama aldım ve aldığım günden beri 2 ay oldu bu ışık sürekli yanıp sönüyor belli bir aralıkta değil araştırdığımda hata diyor fakat bilgisayarda hiçbir hata olmadan çalışıyor bir sorun görmüyorum bu dekoratif bir ışık mı yoksa bir hata mı yardımcı olabilir misiniz

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,342
İsim
Emre Zengin
Asus Prime A520M-E Anakartında sürekli olarak turuncu ışık yanıp sönüyor bilgisayarı toplama aldım ve aldığım günden beri 2 ay oldu bu ışık sürekli yanıp sönüyor belli bir aralıkta değil araştırdığımda hata diyor fakat bilgisayarda hiçbir hata olmadan çalışıyor bir sorun görmüyorum bu dekoratif bir ışık mı yoksa bir hata mı yardımcı olabilir misiniz
O dekoratif ışık hocam. BIOS'tan ErP Ready ayarını aktif edip sönüp sönmeyeceğine bir bak bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O dekoratif ışık hocam. BIOS'tan ErP Ready ayarını aktif edip sönüp sönmeyeceğine bir bak bakalım.
Hocam denedim olmadı s4 moduna aldım s4 s5 moduna aldım fakat yine düzelmedi ekte gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bios ekranım şu şekilde

Ekler

• bios.jpg
    bios.jpg
    109.5 KB · Hit: 7
Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,342
İsim
Emre Zengin
Hocam denedim olmadı s4 moduna aldım s4 s5 moduna aldım fakat yine düzelmedi ekte gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bios ekranım şu şekilde
Hocam Advanced sekmesine gir tekrardan. Oradan Onboard Devices Configuration yazana gir. Karşına gelen ekranda Led Lightning olacak. Oradan iki seçeneği de Aura Only yapıp bir değişiklik olup olmayacağına bak bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Advanced sekmesine gir tekrardan. Oradan Onboard Devices Configuration yazana gir. Karşına gelen ekranda Led Lightning olacak. Oradan iki seçeneği de Aura Only yapıp bir değişiklik olup olmayacağına bak bakalım.
Hocam led lightnin de 3 seçenek vardı healthing still ve disabled, still seçince sabit yandı disabled seçersem de sönecektir çok teşekkür ederim bilgi için <3

Top Bottom