Neler Yeni

Rehber ASUS Rate Your Gear Kampanyası (100TL/20$ Ödüllü)

JustPlayer004

80+ Bronze
IBAN no ve BIC kodu veriyorsun, bu bilgilerle kartından para çekilme imkanı yok.
tamamdır dostum son bir soru daha sorayım ben incehesapa değerlendirme yaptım ancak hala onaylanmadı değerlendiriliyor aşamasında kaldı acaba ne zaman onaylanır 2.soru ise ben yanlışlıkla kısa bir değerlendirme yapmıştım acaba onaylandıktan sonra onu kaldırma imkanım varmı incehesap sitesinden

Vision

80+
tamamdır dostum son bir soru daha sorayım ben incehesapa değerlendirme yaptım ancak hala onaylanmadı değerlendiriliyor aşamasında kaldı acaba ne zaman onaylanır 2.soru ise ben yanlışlıkla kısa bir değerlendirme yapmıştım acaba onaylandıktan sonra onu kaldırma imkanım varmı incehesap sitesinden
Bir fikrim yok bu konuda, onu incehesap müşteri hizmetleri ile konuşsanız daha iyi olur.

Ilar

80+ Bronze
Kaldirmana gerek yok bende 2 tane yorum yapmıştım ilki kısaydı 2.sini detaylı yazdım gönderdim onaylandı benim incelemem. 100₺ ödülü seçmiştim bakalım yatmasını bekliyorum.

JustPlayer004

80+ Bronze
Kaldirmana gerek yok bende 2 tane yorum yapmıştım ilki kısaydı 2.sini detaylı yazdım gönderdim onaylandı benim incelemem. 100₺ ödülü seçmiştim bakalım yatmasını bekliyorum.
tamamdır dostum teşekkürler peki ortalama kaç günde onaylanıyor incehesap sitesindeki yorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
musa
hocam ben mediamark tan aldım ama bayiden olurmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakart aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
musa
Listede olan bir anakartsa olur diye düşünüyorum, sadece online alışverişlerde geçerli diye belirtilmemiş.
eywallah teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Listede olan bir anakartsa olur diye düşünüyorum, sadece online alışverişlerde geçerli diye belirtilmemiş.
bide ürün seri numarası kutu üzerinde yazıyormu

N0XI

80+ Bronze
ödeme alabilen var mı bana gönderildi diye mail geldi ama para gelmedi hesabıma

Ilar

80+ Bronze
Bana da dün gönderildi dedi. Şu an kontrol ettiğimde para hesabıma geldi. Gelen arkadaşlara da şimdiden hayırlı olsun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,600
Üyeler
140,670
Son üye
gorkeemm12
Top Bottom