Neler Yeni

Asus ROG klavye geri ödeme

Tworst

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Samet Kırıcı
Bütçe
1500
Merhaba iyi forumlar,
ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe alacağım fakat bir geri ödeme mevzusu varmış galiba fakat nasıl oluyor bu internette aradım fakat tam olarak anlamadım birisi ayrıntılı şekilde anlatma şansınız varmı? çok sevinirim.

gaming.gen.tr/urun/180573/asus-rog-strix-scope-tkl-deluxe-rog-nx-red-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye/?srsltid=AfAwrE7YruqBrR1_aMbzF4Cmena6xgOrWcoJmJj8g_iHF3DtufHowuigAGw
en ucuz burda olduğu için buradan alacağım

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Siteden başvuruyon 90 güne ödüyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba iyi forumlar,
ASUS ROG STRIX Scope TKL Deluxe alacağım fakat bir geri ödeme mevzusu varmış galiba fakat nasıl oluyor bu internette aradım fakat tam olarak anlamadım birisi ayrıntılı şekilde anlatma şansınız varmı? çok sevinirim.

gaming.gen.tr/urun/180573/asus-rog-strix-scope-tkl-deluxe-rog-nx-red-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye/?srsltid=AfAwrE7YruqBrR1_aMbzF4Cmena6xgOrWcoJmJj8g_iHF3DtufHowuigAGw
en ucuz burda olduğu için buradan alacağım
Kutu gelince üstünde seri no yazıyor onu yazıyorsun. Fatura ss atıyorsun. Gerekli bilgileri giriyorsun. Başvuru kabul görünce msj geliyor. Ödemede 90 güne geliyor

Tworst

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Samet Kırıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siteden başvuruyon 90 güne ödüyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kutu gelince üstünde seri no yazıyor onu yazıyorsun. Fatura ss atıyorsun. Gerekli bilgileri giriyorsun. Başvuru kabul görünce msj geliyor. Ödemede 90 güne geliyor
ürünü satın aldım 1 hafta önce onaylandı bile 90 günde baya fazlaymış yani 3ay

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,096
Üyeler
141,668
Son üye
miragedustll
Top Bottom