Neler Yeni

Asus Rog Strix G16 4070 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sabri Sarığolu
Şuan 68'e de var 4080'li ROG, Amazon indirimlerinde 65-66'yı belki de daha düşük fiyatları görebilir.

Seçtiğiniz modelin fiyatına göre sunduğu performans kötü. 4070 için değmez bu fiyatlar.
Söylediğiniz laptopun linkini atabilir misiniz?

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sabri Sarığolu
İkinizin de profil fotosu benziyor aynı kişi sandım :D
hocam eğer zorlayabilirsem bu modeli alabilirim ama en kötü 4070 li olanı alırım. Sizin bildiğiniz sorunu var mı g16 laptopların?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam eğer zorlayabilirsem bu modeli alabilirim ama en kötü 4070 li olanı alırım. Sizin bildiğiniz sorunu var mı g16 laptopların?
Bide ekranı kaç nit olduğunu biliyor muydunuz?

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Bide ekranı kaç nit olduğunu biliyor muydunuz?
CW sorunu olabiliyor ve biraz ısınıyor. Düşerse Omen 17 daha mantıklı olur. Ekranı 300-350cd arası olması laızm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Sabri Sarığolu
CW sorunu olabiliyor ve biraz ısınıyor. Düşerse Omen 17 daha mantıklı olur. Ekranı 300-350cd arası olması laızm.
hocam bilgisayar şeylerinden çok anlamıyorum da youtube da bazı kanalların testlerine baktım bazılarında işlemci sıcaklığı 70-80 arasında giderken bazılarında 90 derecenin üstüne çıkıyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir ? Sıcaklığı düşürmek için ne gibi ayarlar yapılması gerektiğini biliyor musunuz?

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
hocam bilgisayar şeylerinden çok anlamıyorum da youtube da bazı kanalların testlerine baktım bazılarında işlemci sıcaklığı 70-80 arasında giderken bazılarında 90 derecenin üstüne çıkıyor. Sizce bunun nedeni ne olabilir ? Sıcaklığı düşürmek için ne gibi ayarlar yapılması gerektiğini biliyor musunuz?
Soğutucu alıp işlemciye UV yapabilirsiniz. Kullandığı macun baya kaliteli zaten.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
hocam bu sıvı metalin ömrü ne kadar oluyor? Bide UV yapmamın işlemciye zararı var mı?
2 yıl falan en az, net bir tarihi yok. Bakım yapmana rağmen sıcaklıklar eskisi kadar iyi değilse ve ciddi performans düşüşü varsa yenileme zamanı gelmiştir.

Doğru yapıldığı taktirde yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Genç desem
Bu fiyatların az üstüne 4080 alabiliyorsunuz, geçen gün 4080 Scar 17 anlık olarak 69999TL'ye düştü. 4070 ile 4080 arasındaki fark devasa.
Güncel link var mı hocam

2 yıl falan en az, net bir tarihi yok. Bakım yapmana rağmen sıcaklıklar eskisi kadar iyi değilse ve ciddi performans düşüşü varsa yenileme zamanı gelmiştir.

Doğru yapıldığı taktirde yok.
Kutudan çıktığı gibi mı oluyor sıvı metal

Top Bottom