Neler Yeni

ASUS ROG STRIX SCOPE TKL D/RD Tuş Çıkma Sorunu

bayVUU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa
Bütçe
2000
24.03.2024 tarihinde İTOPYA’dan ASUS ROG STRIX SCOPE TKL D/RD (Red Switch) aldım. İlk günler tam fark edemesemde bir kaç gün sonra oyun oynarken veya tuşlara seri tıklarken tuş çıkma sorunu oluşmaya başladı. Sizce garanti ilgilenir mi, yoksa bir çözüm yolu var mı? “Yeni Tuş takımı almak gibi” şimdiden vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler. (video bana ait)

• Beğen
Reaksiyonlar: AKAR

AKAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muhammed Resul AKAR
Asusun boyle ust segment bi urununden beklemezdim bende almayi dusunuyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hacım normal gibi geldi bana
Baska klavyelerde boyle olmadigina gore normal degil

sSeNCeRr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Sencer YÜRÜKER
Asusun boyle ust segment bi urununden beklemezdim bende almayi dusunuyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baska klavyelerde boyle olmadigina gore normal degil
Arkadaşın yaptığı gibi klavyene seri tikla bende o kadar seri tiklamadan bile çıkıyor

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Barış Okçu
Hocam nasıl normal ya. Bende XPG vardı keycapsleri sökerken zorlandım. Steelseries kullandım keza onda da öyle.

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mete
24.03.2024 tarihinde İTOPYA’dan ASUS ROG STRIX SCOPE TKL D/RD (Red Switch) aldım. İlk günler tam fark edemesemde bir kaç gün sonra oyun oynarken veya tuşlara seri tıklarken tuş çıkma sorunu oluşmaya başladı. Sizce garanti ilgilenir mi, yoksa bir çözüm yolu var mı? “Yeni Tuş takımı almak gibi” şimdiden vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler. (video bana ait)

Bu klavyeyi uzun süre bende kullandım fakat hiç böyle sorun yaşamadım. Videodaki gibi hiç denemdim ama oyundayken felan çıkmadır vb yaşamadım. Ama sende eğer oyun oynarken felanda çıkıyorsa sorun klavyeyle alakalıdır. Belki aldığım yer Teşhir veha Outlet ürünü sana itelemiş olabilir bu üründe normalde böyle bir sorun olma ihtimali %0

bayVUU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu klavyeyi uzun süre bende kullandım fakat hiç böyle sorun yaşamadım. Videodaki gibi hiç denemdim ama oyundayken felan çıkmadır vb yaşamadım. Ama sende eğer oyun oynarken felanda çıkıyorsa sorun klavyeyle alakalıdır. Belki aldığım yer Teşhir veha Outlet ürünü sana itelemiş olabilir bu üründe normalde böyle bir sorun olma ihtimali %0
Ürünü İTOPYA'dan aldım teşhir ürünü olduğunu düşünmüyorum çünkü ürün kapalı kutu ve jelatinli bir şekilde geldi. Hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. Bundan sonra ekipman konusunda ASUS bile olsa iki defa düşüneceğim.

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mete
Ürünü İTOPYA'dan aldım teşhir ürünü olduğunu düşünmüyorum çünkü ürün kapalı kutu ve jelatinli bir şekilde geldi. Hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. Bundan sonra ekipman konusunda ASUS bile olsa iki defa düşüneceğim.
Asus ROG ile Steel Series ekipman konusunda en baba markalardır nerdeyse her ürünlerini kullandım şuanda da ROG Azoth kullanıyorum. Böyle bir sorun milyonda 1 denk gelir ilerki siparişlerin seni korkutmasın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,554
Üyeler
141,312
Son üye
misterberkay
Top Bottom