Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus Rog Strix XG249CM 270Hze Çıkaramıyorum

Xernosa

80+
Selam Dostlar, Asus Rog Strix XG249CM Monitörünü Aldım Fakat Şöyle Bir Sorunum Var, Kutu İçeriğinden HDMI,Usb Type C,Usb 3,0 Kabloları Çıktı DP Çıkmadı Şuan HDMI İle Bağladım Fakat Monitör 270Hz Olmasına Rağmen 240Hz Alabiliyorum Yani Hız Aşırtma Yapamıyorum Neden Olabilir DP Kablosu Mu Almam Gerekiyor?

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Selam Dostlar, Asus Rog Strix XG249CM Monitörünü Aldım Fakat Şöyle Bir Sorunum Var, Kutu İçeriğinden HDMI,Usb Type C,Usb 3,0 Kabloları Çıktı DP Çıkmadı Şuan HDMI İle Bağladım Fakat Monitör 270Hz Olmasına Rağmen 240Hz Alabiliyorum Yani Hız Aşırtma Yapamıyorum Neden Olabilir DP Kablosu Mu Almam Gerekiyor?
hdmi genellikle 144hz monitörlerde tam verir hz'ini hocam dp kablosu almanız gerek

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Burak
hdmi 2.0da 270hz desteği yok o yüzden dp ile bağlayıp monitörün menüsünden oc açmanız lazım

Xernosa

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hdmi 2.0da 270hz desteği yok o yüzden dp ile bağlayıp monitörün menüsünden oc açmanız lazım
O Zaman DP Almak Şart Oldu. Yardımınız İçin Teşekkür Ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu DP Kablosu Olur Değil Mi? Monitörde DP 1.2 Yazıyor Bu DP 1.4 Bir Sorun Çıkar Mı?

Link

Son düzenleme:
Top Bottom