Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus Rog Swift PG27AQDM Alınır mı?

Artarof

80+ Bronze
Merhabalar,

Farklı bir öneri ya da fiyat eleştirisi istemiyorum.
Sadece bu monitörün alınıp alınamayacığını nedenleri ile öğrenmek benim için yeterli.

Aykut D.

80+ Gold
Merhabalar,

Sadece bu monitörün alınıp alınamayacığını nedenleri ile öğrenmek benim için yeterli.

Amacına bağlı profesyonel ps yada renklerle işin varsa onlar icin iyi bir monitör. Ha sadece oyun falan oynayıp takilcaksan 4k 240 hz ıps daha mantıklı .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar,

Pahalı (!)

Artarof

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amacına bağlı profesyonel ps yada renklerle işin varsa onlar icin iyi bir monitör. Ha sadece oyun falan oynayıp takilcaksan 4k 240 hz ıps daha mantıklı .

Pahalı (!)
Sadece oyun ve gündelik kullanım için düşünüyorum. günümün yarısı pc'de geçtiği için iyi bir şey almak istiyorum.
Şu an 2k 32inch kullanıyorum mesela ama 175hz, 1ms, fast ıps panel, bu monitöre geçersem çağ atlar mıyım?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz
Merhabalar,

Dün aldım bence çok güzel monitör. Profilimde resmi var.

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Voisxe
Oled monitör kullanırsan, TV, telefon her şeyin ekranı oled olsun istersin, daha iyisi varsa o da oledtir.

Aykut D.

80+ Gold
Sadece oyun ve gündelik kullanım için düşünüyorum. günümün yarısı pc'de geçtiği için iyi bir şey almak istiyorum.
Şu an 2k 32inch kullanıyorum mesela ama 175hz, 1ms, fast ıps panel, bu monitöre geçersem çağ atlar mıyım?
Uzun kullanıyorsan kaçınılmaz olarak oled yanığı ile karşılaşırsın .

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz
Asus monitörlerde Oled pikseli bir yan piksele oynatıyor ara sıra. Bu sayede Oled yanığınin önüne geciliyor.

Artarof

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dün aldım bence çok güzel monitör. Profilimde resmi var.
Hayırlı olsun, deneyimlerini paylaşmanı rica etsem

Oled monitör kullanırsan, TV, telefon her şeyin ekranı oled olsun istersin, daha iyisi varsa o da oledtir.
Telefon aldıktan sonra aklım kaymaya başlamıştı :)

Uzun kullanmayı planlıyorum ama hepsi için mi geçerli

Asus monitörlerde Oled pikseli bir yan piksele oynatıyor ara sıra. Bu sayede Oled yanığınin önüne geciliyor.
İşte bunu okumak iyi geldi ama hala birazcık kararsızım. İmzamdaki monitör ile kıyas yaptığımda genel olarak özellikleri bayağı iyi evet ama 2k olduğu için detay ve görüntünün farkını birebir deneyimlem gerekli ki farkı anlayayım

Son düzenleme:

Aykut D.

80+ Gold
Uzun kullanmayı planlıyorum ama hepsi için mi geçerli
günde 4 saat üzeri oturursan zamanla yanar. Tam bilgim olan konu değil fakat lcd gibi paso 10 saat oturamıyorsun diye biliyorum .

BabaVoss7

80+ Silver
Oled çok güzel bende iki gün önce aldım. Bende de 27 ips 2k ekran var ben 2k ultrawide aldım ama. Yani en azından bi büyüklük olarak görsel olarak fark var. Sen bunu alırsan sadece olede geçmiş olacaksın. Bu fiyata bence hiç gerek yok. Bu fiyatlarda 4k oled ler vardı yanlış hatırlamıyorsam (yokmuş). onlar daha mantıklı olur en azından çözünürlük artar. Sadece oled için 40k çok fazla bence

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz
günde 4 saat üzeri oturursan zamanla yanar. Tam bilgim olan konu değil fakat lcd gibi paso 10 saat oturamıyorsun diye biliyorum .
Yeni nesil oledlerde yanma nerdeyse sıfır. Eskiden çok meşhurdu.

Aykut D.

80+ Gold

Artarof

80+ Bronze
1 yıldır kullanan arkadaşım var, duyduğuma görede onun monitörde hiç sıkıntı yok.

Oled çok güzel bende iki gün önce aldım. Bende de 27 ips 2k ekran var ben 2k ultrawide aldım ama. Yani en azından bi büyüklük olarak görsel olarak fark var. Sen bunu alırsan sadece olede geçmiş olacaksın. Bu fiyata bence hiç gerek yok. Bu fiyatlarda 4k oled ler vardı yanlış hatırlamıyorsam (yokmuş). onlar daha mantıklı olur en azından çözünürlük artar. Sadece oled için 40k çok fazla bence
bunun 4k versiyonu vardı aklımda ama stoğu kalmamış zaten. (Birde 60k fiyat 💀)

Yeni nesil oledlerde yanma nerdeyse sıfır. Eskiden çok meşhurdu.
Bir şey olursa seninkine çökerim :)
Bu arada 2. el mi almıştın?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,785
Üyeler
147,608
Son üye
zero_killer
Top Bottom