Neler Yeni

Asus rog zephyrus g14 5900hs rtx3060 alınır mı?

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Knk bide buna bak

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
17500 Olursa alınabilir. İşlemcisi çok güçlü.

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Buda güzel islemcilerinde ne kadar fark olur.
Knk onun işlemcisi bence bundan iyi ama yani ben olsam bunu alırdım 2k fark bir işlemci için beni onda win10 kurulu geliyor onunda parasını eklemişler ama yinede güçlü laptop

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Metin kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk onun işlemcisi bence bundan iyi ama yani ben olsam bunu alırdım 2k fark bir işlemci için beni onda win10 kurulu geliyor onunda parasını eklemişler ama yinede güçlü laptop
Urunde yorum yok o yüzden de sıkıntı kullanan bir tanıdığınız ya da forumda kullanan biri var mi

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Bu laptopu büyük ihtimal iş için alıyor olsa gerek çünkü herhangi bir oyuncunun oyun için Ryzen 9 5900HS'li laptop baktığını sanmam. Attığınız lapopta bence gereksiz yere para eklemiş şeyler :
-Windows kurulu geliyor +800TL
-Ekranı 14", size göre iyi mi bilmem ama küçük bence.

Artı olarak amacınız iş değil de oyunsa 15K-16K civarlarında güzel Acer - MSI - ASUS'lar var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Urunde yorum yok o yüzden de sıkıntı kullanan bir tanıdığınız ya da forumda kullanan biri var mi
Eğer arkadaşın attığı ASUS'tan bahsediyorsan benim arkadaş onu 1 hafta önce aldı şu ana kadar mutlu yani uzun süreli kullanmadı daha fakat şu anki görüşleri laptopa karşı çok iyi. Isınma sorunu olmadığını, FPS kaybı olmadığını, fanların gürültülü çalışmadığını söyledi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Metin kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu laptopu büyük ihtimal iş için alıyor olsa gerek çünkü herhangi bir oyuncunun oyun için Ryzen 9 5900HS'li laptop baktığını sanmam. Attığınız lapopta bence gereksiz yere para eklemiş şeyler :

Artı olarak amacınız iş değil de oyunsa 15K-16K civarlarında güzel Acer - MSI - ASUS'lar var.

Eğer arkadaşın attığı ASUS'tan bahsediyorsan benim arkadaş onu 1 hafta önce aldı şu ana kadar mutlu yani uzun süreli kullanmadı daha fakat şu anki görüşleri laptopa karşı çok iyi. Isınma sorunu olmadığını, FPS kaybı olmadığını, fanların gürültülü çalışmadığını söyledi.
Evet asus tan bahsediyordum tamam ben onu alicam galiba çoğu kisi öneriyor

Yani yazılım öğrenmeyi düşünüyorum ve valorant, witcher, cyberpunk2077 oynamayı düşünüyordum

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Eğer ek monitör ile kullanmayacaksanız 14 inch küçük gelebilir. Ben 17.3 inch kullanıcısı olarak 15.6'yı bile küçük buluyorum.
Onun dışında gayet başarılı bir model.

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Metin kaya
Eğer ek monitör ile kullanmayacaksanız 14 inch küçük gelebilir. Ben 17.3 inch kullanıcısı olarak 15.6'yı bile küçük buluyorum.
Onun dışında gayet başarılı bir model.
Peki sizce 17500e hp omen rtx3070 imi
Asus rog g14 umu
Asus tuf gaming rtx3060(14300tl) hangisini almalıyım?

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Peki sizce 17500e hp omen rtx3070 imi
Asus rog g14 umu
Asus tuf gaming rtx3060(14300tl) hangisini almalıyım?
Knk bence senin yapacağın işleri çok rahat karşılar benim attığım laptop bende aldım baya memnunum

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Metin kaya
Knk bence senin yapacağın işleri çok rahat karşılar benim attığım laptop bende aldım baya memnunum
Onu alicam büyük ihtimalle sıcaklık ve fps değerleri nasıl bazı yerlerde ısınıyor tuflar diyorlar bazı yerlerde yeni kasada ısınma sorunu geçti diyorlar sizde nasıl?

Acer Nitro 5 AN515-45 AMD Ryzen 7 5800H 16 GB 1TB SSD RTX3070 144 Hz Fredoos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.QBREY.001
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...r-nhqbrey001-p-HBCV00000DMCMV?magaza=Teknorya

Ben bunu tavsiye ederim
Bunun ısınma sorunu varmış galiba kullanan bir tanıdığınız yada forumda kullanan biri var mi?

Top Bottom