Neler Yeni

Öneri Asus ROG Zephyrus G14 Alınır mı?

omercann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ömer can bilgin
Merhaba arkadaşlar. Rog Zephyrus modeli oyun bilgisayarı olmasına rağmen tasarımı, sadeliği ve hafifliği çok dikkati mi çekti. Sizlere de danışmak istedim. Güncel oyunları oynayan birisiyim ama bilgisayarı da sık taşıyorum bu sebeple dikkatimi çekti. Sizce bu linkini bırakacağım bilgisayar alınır mı? Alınmaz ise bu fiyat bandın da bana laptoplar önerir misiniz ?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

omercann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ömer can bilgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Linkteki fiyat civarı bütçem var. Fakat bir hata yapmışım eklemeyerek, öneri yapacaksanız en az 1TB SSD olursa iyi olur. Bu dönemde bundan aşağısı sıkıntı çıkartıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Linkteki fiyat civarı bütçem var. Fakat bir hata yapmışım eklemeyerek, öneri yapacaksanız en az 1TB SSD olursa iyi olur. Bu dönemde bundan aşağısı sıkıntı çıkartıyor.
.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Mesaj otomatik birleştirildi:

.

Paylaştığım ürünü satın alabilirsiniz. SSD ve RAM yükseltmesi yaparsınız bir süre sonra.

Top Bottom